reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluchów

tzn ze cos robie zle? no ja nie mowie ze smierdzi jakos obrzydliwie - poprostu czuc tak delikatnie jakims jedzeniem- no nie wiem jak to opisac :zawstydzona/y:
 
reklama
andav - nie wiem co z tym zapachem ale tak ogolnie to w DE kaza isc pierwszy raz do dentysty z dzieciem w wieku 6-9 msc - chodzi o "oswajanie" z gabinetem i porade o pielegnacje zebow (choc pewnie i tak kazdy dentysta ma inne zdanie co do tej pielegnacji:-p) - jeszcze w ciazy dostalam od swojej ginki taki Mutter-Kind-Pass do dentysty i na kazdej wizycie w ciazy dawalam do podbicia pieczatke. My juz bylismy na takiej wizycie z Oliverem - dzieciowi sie nie podobalo siedzenie w fotelu (u taty na kolanach) ale spacerowanie z mama po gabinecie juz bylo cool :cool2:
 
u nas nic takiego nie dostalam i nikt mi nie mowil kiedy isc- 6m-cy to troche wg mnie za szybko bo to za male dziecko- juz bardziej z takim kumatym, rocznym czy 1,5 roku zeby popatrzyl jak mamusie czy tatusie badaja i przy okazji oswoil i zobaczyl ze to nic strasznego.
 
andav - nam dentystka mowila, zeby zabierac dziecko na kazda wizyte mamy i taty, juz od polroczniaka, zeby on traktowal wizyte u dentysty jak u cioci - ale na moj rozum to dziec juz na nastepny dzien nie pamieta, ze tam byl :-p
 
tak, andav, ten :tak: Dziala na tej samej zasadzie co zestaw AS. A najbardziej bawi mnie informacja na stronie DM, ze jest to zestaw... weganski :-D
 
reklama
Do góry