reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

OMG !!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka Sz-r, chryste panie weszłam na społecznosciowy i zobaczyłam Twojego Marka :-D On wygląda jak roczne dziecko

Ale będzie kawał chłopa :-) Pokazałam zdjęcie mojemu mężowi i nie mógł uwierzyć że jest młodszy od naszej córci - skomentował "Ale byk" :-)

Kobito, mogłabyś pół miasta wykarmić :-))))))))
 
reklama
OMG !!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka Sz-r, chryste panie weszłam na społecznosciowy i zobaczyłam Twojego Marka :-D On wygląda jak roczne dziecko

Ale będzie kawał chłopa :-) Pokazałam zdjęcie mojemu mężowi i nie mógł uwierzyć że jest młodszy od naszej córci - skomentował "Ale byk" :-)

Kobito, mogłabyś pół miasta wykarmić :-))))))))

buhahahahahahahahahhahahahahhahaahahahahahahahhahahahahahahahhahahhhahahhahahhahahahh
 
Katik - te 12-13 miesięcy to te wszystkie szczepionki na jednym posiedzeniu robią ?
fajnie że macie refundowane szczepienia za które u nas trzeba kupe kasy płacic :(
wiesz co- nie wiem
wlasnie rano jak to pisalam to tez o tym pomyslalam (bylby niezly sajgon), i jutro jak bede na kolejnym szczepieniu to musze doktorka dopytac...

OMG !!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka Sz-r, chryste panie weszłam na społecznosciowy i zobaczyłam Twojego Marka :-D On wygląda jak roczne dziecko

Ale będzie kawał chłopa :-) Pokazałam zdjęcie mojemu mężowi i nie mógł uwierzyć że jest młodszy od naszej córci - skomentował "Ale byk" :-)

Kobito, mogłabyś pół miasta wykarmić :-))))))))
haha, az sie poplakalam :)
 
ulżyło mi trochę bo myślałam że moje dziecko jest duuuże ale są większe więc jest ok :-) a jeszcze jak powiedziałyście że przy karmieniu cyckiem nie ma dzieci otyłych to już w ogóle się uspokoiłam.
 
wiesz co- nie wiem
wlasnie rano jak to pisalam to tez o tym pomyslalam (bylby niezly sajgon), i jutro jak bede na kolejnym szczepieniu to musze doktorka dopytac...


haha, az sie poplakalam :)

Pytam bo np.. odra świnka rózyczka to dośc mocny zajzajer i o ile szczepionki się zwykle łaczy pneumo , 6w1 , meningo i itp to u nas przed tą szczepionka 4 tyg nie może być nic i za nią tez nic i nic się nie robi z nia razem . daj znac bo ciekawe
 
ulżyło mi trochę bo myślałam że moje dziecko jest duuuże ale są większe więc jest ok :-) a jeszcze jak powiedziałyście że przy karmieniu cyckiem nie ma dzieci otyłych to już w ogóle się uspokoiłam.

Na butli nawet ciazko wychodowac pulpeta o ile dzieciaki wygladają jak micheliny jak sa malutkie to jak zaczynaja biegac szybko chudziaki się robić . Mój Szymek był pulpet ( butlowy ) a teraz żebra można liczyć :)
 
Mam pytanie do mam maluszkow ze skaza (badz podobna alergia). Jakich kosmetykow uzywacie dla waszych maluszkow? Moje malenstwo ma wysypke glownie na brzuszku i raczkach. Dostalam od pediatry masc cholesterolowa. Chcialam dodatkowo kupic emolium/oilatum do kapania. Czy te emulsje sa skuteczne? Warto je stosowac?
 
Mam pytanie do mam maluszkow ze skaza (badz podobna alergia). Jakich kosmetykow uzywacie dla waszych maluszkow? Moje malenstwo ma wysypke glownie na brzuszku i raczkach. Dostalam od pediatry masc cholesterolowa. Chcialam dodatkowo kupic emolium/oilatum do kapania. Czy te emulsje sa skuteczne? Warto je stosowac?

My używamy emolium do kąpieli i jest baaaaardzo skuteczne. Kilka dni Hani nie kąpaliśmy w tym i wysypka wróciła. Jak kąpiemy codziennie, zero wysypki. Hanka też "skazowa". Do twarzy uzywamy emolium - krem specjalny.
 
OMG !!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka Sz-r, chryste panie weszłam na społecznosciowy i zobaczyłam Twojego Marka :-D On wygląda jak roczne dziecko

Ale będzie kawał chłopa :-) Pokazałam zdjęcie mojemu mężowi i nie mógł uwierzyć że jest młodszy od naszej córci - skomentował "Ale byk" :-)

Kobito, mogłabyś pół miasta wykarmić :-))))))))


wiesz co- nie wiem
wlasnie rano jak to pisalam to tez o tym pomyslalam (bylby niezly sajgon), i jutro jak bede na kolejnym szczepieniu to musze doktorka dopytac...


haha, az sie poplakalam :)

Ja też się popłakałam teraz ze śmiechu... ale kurde fakt wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeelki to on jest...
 
reklama
oj moja Ola bedzie mega szczesliwa jak dorosnie :-) jesli odziedziczy zamilowanie do meskich panow to bedzie miala tutaj kilku wspanialych kandydatow do ktorych mozna w konkury?!?* uderzyc.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D






*- nie pamietam tego słowa :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Do góry