reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i zdrowie naszych maluszków

My używamy emolium do kąpieli i jest baaaaardzo skuteczne. Kilka dni Hani nie kąpaliśmy w tym i wysypka wróciła. Jak kąpiemy codziennie, zero wysypki. Hanka też "skazowa". Do twarzy uzywamy emolium - krem specjalny.

u nas EMOLIUM nie dawało żadnych efektów (na szczęście próbkę miałam, więc nie straciłam pieniędzy), natomiast OLIATUM rewelacja, po 2 dniach stosowania skórka jak przysłowiowa "pupcia niemowlaka", a wcześniej tragedia, przez 3 maści robione na receptę przeszliśmy i nic. Myjemy się też od początku w OLIATUM
Onka najlepiej o próbki w aptece poproś i wypróbuj.
 
reklama

Wronka hehehehehe ale Marek nie jest taki do dzielenia się maminym cyckiem... woli sam co 3 godziny wszamać co jest... :-D
Daga pewnie każda co ma synka ci powie że do niej... :-) w końcu wszędzie jest blisko jak się chce :-p także zapraszam do nas :-p Olka ma aż dwóch do wyboru :-D
 
Ostatnia edycja:
Good morning cioteczki....
My już o 6 zaczęliśmy dzień ale dopiero teraz moge na chwilę zasiąść do kompa bo młody usnął... w końcu:-D

czoraj byliśmy na usg w celu kontroli bioderek i dodatkowo zrobilismy usg mózgowia, jąderek i jamy brzusznej. A więc tak- bioderko super- 5 tygodni ćwiczeń przyniosły efekty i nóżka jest już prawidłowo odwodzona, jąderka ok, główka ok, wszystkie narządy wporządku, nereczki też, jedynie co to za pół roku musimy skontrolować prawy moczowód- bo nie jest ta dobrze wykształcony jak lewy. Pani doktor uspokoiła nas bo powiedziała że dziecko jest jeszcze malutkie i z pewnością wszystko będzie ok-ale dla świętego spokoju kazała przyjść za 6 mcy. Kazała dużo kłaść na brzuszko małego , bo dzięki temu pod ciężarem ciała moczowód uzyska do końća prawidłową formę.
Mój synek był bardzo dzielny- jestem z niego dumna bo prawie wcale nie płakał - mimo tego że badanie trwało grubo ponad 30 minut .Obsikał Panią doktor przy badaniu jąderek i było wesoło. Babka ma super podejście do dzieci i dzięki temu i mama i synek znieśli wizytę dobrze.
 
u nas EMOLIUM nie dawało żadnych efektów (na szczęście próbkę miałam, więc nie straciłam pieniędzy), natomiast OLIATUM rewelacja, po 2 dniach stosowania skórka jak przysłowiowa "pupcia niemowlaka", a wcześniej tragedia, przez 3 maści robione na receptę przeszliśmy i nic. Myjemy się też od początku w OLIATUM
Onka najlepiej o próbki w aptece poproś i wypróbuj.

Uzywalas Oilatum, czy Oilatum Soft? Z tego co patrzylam w doz.pl to maja wlasnie takie dwa rodzaje. Producent ten sam, wiec nie wiem czym one sie roznia.
 
Uzywalas Oilatum, czy Oilatum Soft? Z tego co patrzylam w doz.pl to maja wlasnie takie dwa rodzaje. Producent ten sam, wiec nie wiem czym one sie roznia.

Oliatum Soft jest dla dzieci z alergią i bardzo wrażliwą skórą
Oliatum jest dla dzieci bez problemów skórnych

My przerzuciliśmy się na ziajkę -o niebo ładniej pachnie:tak: i później Alicja taka słodko pachnąca jest:-) Po Oliatum jakoś mi śmierdziała:baffled: a różnicy dla skóry nie zauważyłam
 
Oliatum Soft jest dla dzieci z alergią i bardzo wrażliwą skórą
Oliatum jest dla dzieci bez problemów skórnych

My przerzuciliśmy się na ziajkę -o niebo ładniej pachnie:tak: i później Alicja taka słodko pachnąca jest:-) Po Oliatum jakoś mi śmierdziała:baffled: a różnicy dla skóry nie zauważyłam

Dzieki za objasnienie :) U nas niestety alergia sie pojawila, od ponad tygodnia nie jem juz nabialu, ale jak na razie efektow nie widac :(
 
reklama
Oliatum Soft jest dla dzieci z alergią i bardzo wrażliwą skórą
Oliatum jest dla dzieci bez problemów skórnych

My przerzuciliśmy się na ziajkę -o niebo ładniej pachnie:tak: i później Alicja taka słodko pachnąca jest:-) Po Oliatum jakoś mi śmierdziała:baffled: a różnicy dla skóry nie zauważyłam

buhahahahhahahahhahahahahahhahahahahahhaahhahahahahahahahahahhah

spadam lepic pierogi bo tu skonam buhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahah
 
Do góry