reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja,kosmetyki i różnośći...

U nas na zajeciach ze szkoly rodzenia polozna moila , ze najlepsza jest oliwka bambino lub zwykla oliwa z oliwek , odradzala oliwke i kosmetyki jonssnowskie ( mydelko dla dzidzii podobno silnie perfumowane ) bo bardzo uczulają !!!
 
reklama
silunia pisze:
U nas na zajeciach ze szkoly rodzenia polozna moila , ze najlepsza jest oliwka bambino lub zwykla oliwa z oliwek , odradzala oliwke i kosmetyki jonssnowskie ( mydelko dla dzidzii podobno silnie perfumowane ) bo bardzo uczulają !!!

Chyba czas wybrać...kupuję serię bambino!Kupiłam już paczkę pampersów jedną i chusteczki nawilżające...ale chyba mało...będe stosować napewno tetrę ..przynajmniej w pierwszych miesiącach,na noc ewentualnie pampersik i na wyjscie..ale i tak jeśli co jedzonko to kupa..to może pasuje dokupić jeszcze jedną pakę.Ponoć do szpitala trzeba mieć...to jedyna rzecz której wymagają wszędzie..Nie wiem czy wierzyć,ale wolę mieć.. ;D Tylko pytanie najmniejsze ,czy ciut większe? ;)

Acha i pytanie ważne:
CZY POWINNAM MIEĆ W SWOJEJ APTECZCE NA WSTĘPIE COŚ NA ZBICIE GORĄCZKI DLA NOWORODA?NA KOLKI?NA ZATWARDZENIA? NA PLEŚNIAWKI?I JEŚLI TAK TO CO MOŻE TAKI NP..PARODNIOWY NOWORODEK?
.. PO CO MAMY SIĘ STRESOWAĆ PÓZNIEJ...LEPIEJ MIEĆ TAKIE RZECZY POD RĘKĄ...
 
Fritusku ja pytałam o to położną i powiedziała że samemu NIEWOLNO nic aplikować nic bez konsultacji z lekarzem , poto masz połozną która jak dzwonisz to przychodzi(ta którą wybrałaś w przychodni) i z to nie płacisz.Nie kupuj nic szkoda wydawac pieniądze, ja nawet bałabym sie sama cos dac takiemu maleństwu .
 
Do góry