reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja lutowych maluszków

reklama
Hej

Udało mi się odblokować kanalik - pomogła wizyta u okulisty i dokładne pokazanie jak masować oczko :-) i powiedzenie żeby wkraplać po masażu do oczka sól fizjologiczną :-) i udało nam się z Mikim zwalczyć ropkę :-)


Już dawno nie widzialam czystego oczka mojego synka:-D
 
Dziewczyny gdzies coś czytałam, ale nie pamiętam zbytnio gdzie i nie wiem jak do tego wrócić. Wiec skonsultuje sie z wami- od kiedy mozna przestac kapac maluszki codziennie??
 
nad jeziorem co 2 dni a w domu codziennie, ale to nie z powodu jakiegoś szczególnego prikazu. na początku się baliśmy kąpać i kąpaliśmy nawet rzadziej niż co 2 dni
 
Do mam chłopców. Czy robicie coś z napletkiem? Mi lekarka kazała naciągać po kąpieli:baffled: , jednak słyszałam tak wiele sprzecznych opini na ten temat i nic nie robie.Ale może faktycznie powinnam?:sorry2:
 
reklama
Do góry