reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluchów

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja miałam doświadczenie z sudocremem dlatego mogę polecić... ;)
 
reklama
ja polecam masc linomag,naprawde jest swietna! kosztuje z 7 zl,kolor zielony tylko,natluszcza pupke maluszka i moj synek nie mial nigdy odparzonej pupki od narodzin przy kazdej zmianie pileuszek smarowalalm nim mu pupke

do kapieli polecam oilatum rewelacja,nie trzeba potem juz natluszczac skory,teraz krystianek znowu sie w nim kapie ze wzgl na alergie,jest bardz mdobry i wydajny

sudocrem tez dobry ale tylko jak juz cos zaczyna sie dziac

krem na lato napewno nam sie przyda bo bedzie juz sloneczko z firmy nivea

dalej,pepuszek pampeitam ze mozylam troszke bo jakos to maz pochlapal ale z tego co wiem lepiej nie namaczac na poczatku
 
Dzięki :D

Ja zastanawiałam się nad serią kosmetyków z nivea. Podobno nieczęsto uczulają. Jakm myslicie?
a moj dostal uczulenie od nivea:-(

naprawde na piewrsze tygodnie i miesiace zycia olitakum jest najlpeszy pamietam ze taka butelka straczyla mi na dlugo bo malutko sie go daje,ja wiem jedno ze na 1000% go kupie
 
teraz praktycznie wszystkie plyny do kapieli maluszkow maja takie wlasciwosci. mozna stosowac oilatum, ponoc swietny jest plyn z oliwka z nivea baby oraz plyn z hippa. po tych ktore sa tluste (jak oilatum czy nivea z oliwka) nie trzeba juz maluszka smarowac, po pozostalych konieczna jest oliwka albo jakis krem/balsam.
tak jak pisalam wczoraj w watku zakupowym, dobrze jest uzywac na poczatku wszystkich kosmetykow z jednej firmy bo jak kazdy jest z innej i ktorys uczuli to potem nie wiadomo ktory.
Ja stawiam na nivea zobaczymy czy się sprawdzi... tylko np plyn z oliwka nivea baby jest powyzej 1 miesiaca wiec na poczatku mydelko normalne chyba a jak sie ta linia kosmetykow sprawdzi to zapewne ten plyn wyprobuje

Jak postępować z ciemiączkiem? smarować oliwką?
 
Ostatnia edycja:
o komi dobrze, że mi przypomniałaś o kremie na słońce, miałam go właśnie dopisać do listy;-);-)

No mamuśki zbliżamy się wielkimi krokami do macierzyństwa :-):-):tak::tak:
Zanim się obejrzymy a będzie nowy wątek pt. "rozszerzamy jadłospis naszych pociech" :-D;-)
 
ponoc te nowe plyny do kapieli sa takie ze wystarczy wlac do wody i ta woda myc.
a pepek przemywac woda z mydlem albo lepiej octeniseptem, spirytusu uzywac tylko jesli cos zlego zaczyna sie dziac.


To w końcu można ten pępek moczyć czy nie? :confused:

Widzę, że każdy inną szkołę zna...

Ale jak wykąpać dzieciaczka w wanience bez zamaczanie pępuszka? (pomijając sposób namydlania poza wanienką)
 
To w końcu można ten pępek moczyć czy nie? :confused:

Widzę, że każdy inną szkołę zna...

Ale jak wykąpać dzieciaczka w wanience bez zamaczanie pępuszka? (pomijając sposób namydlania poza wanienką)
hmmmmm może nalać malutko wody do wanienki i po prostu uważać??
nie mam pojęcia, jestem zielona
 
reklama
dokladnie tak, nalewamy tyle wody do wanienki zeby pepek nie byl zamoczony.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry