reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
weronikarzeczywiście to nie jest ciemieniucha.Marcel ma do tej pory nawroty w jednym konkretnym miejscu ale alergolog mi powiedziała że to może byc uczuleniowe.jak zje za duzo czegos tam to mu sie to pojawia i wysypka na brzuszku jednocześnie.U Neli to raczej nie to.Ja bym zapytała pediatrę lub dermatologa jednak.U takich małych dzieci łupiez jako taki to dziwna sprawa.Sama znam temat aż za dobrze ale jak u ninjii jedna saszetka Nizoralu i na jakiś czas mam spokój.
co do paluszków radze wizyte u ortopedy.Marcel niby nie miał żadnych korekcyjnych cudeniek zakładanych ale on tak miał od początku i była potem poprawa a skoro u Neli jest gorzej niz było to pewnie powie Ci że złe buciki i każe puszczac w skarpetkach ile sie da a jak to nie pomoże przepisze silikonowe separatorki.masakra z tego co wiem bo to pije i dzieci nie chca w tym chodzić.Najlepiej jednak zkonsultuj sie ze specjalistą to bedziesz spokojniejsza.Do dermatologa i ortopedy nie trzeba skierowania
 
Weronikaa, oby Nela się przemogła do mycia włosów... rondo i farbki do malowania pomogą:tak:
niestety z Jola mam podobnie i do tego mała tylko z tata nie marudzi i jeszcze przez te infekcje rzadziej myjemy włosy... a problem z nagromadzonym łojkotem jest:zawstydzona/y:
co do paluszków to specjalista pomoże... a poszukaj może w rodzinie czy nie było takich przypadków bo to najczęściej genetyczne obciążenia...
 
Weronika u nas mycie głowy to dopiero był horror!!! Zuzia przez dwa miesiące nie dawała sobie umyć! Ale ostatnio coś jej się przestawiło i myjemy bez problemu:)
Niekat do ortopedy potrzebne jest skierowanie niestety:(
 
Slepa jestem chlopcy juz spia to na szybciutko odp i lece sie chlapac u nas i do jednego i do drugiego specjalisty trzeba skierowanie.
Arek i Domis tez mieli na glowce takie biale placki tak jak ciemieniucha tyle ze biale i pediatra zalecila nam szampon Oilatum w razie jak nie pomoze to do dermatologa i powiem Ci ze zeszlo tzn stosujemy go od chyba grudnia i Domis nie ma nic a u Arka widze nawrot wiec czeka nas dermatolog:dry:
 
Powiem Wam że jest poprawa. Smaruje tym mazidłem, dziś było mycie głowy - pertraktacje i tłumaczenie i nawet nie było tak źle ;-)

U nas do dermatologa nie potrzeba skierowania, do ortopedy tak. A' propo zgadnijcie na kiedy nas zapisali do ortopedy ....... na 8 czerwca :szok::wściekła/y::szok:nomalnie tylko chorować
 
Kasik w całej Polsce do dermatologa nie potrzeba skierowania. Jeżeli u Was jest inaczej to jest to bezprawne.
 
reklama
Arek ma naczyniaka na glowce i jak dzwonilam pierwszy raz zeby sie umowic to musialam miec skierowanie :dry::baffled: no coz ale skad mialam wiedziec...
 
Do góry