reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszka

Nie no nie jedna :-) Cały dzien u niej bylismy :-)
A to tesco czy inny carrefour te pieluszki
 
reklama
Czy możecie powtórzyć, czym myjecie zęby dzieciom? W sensie - jaką pastą. Czy może tylko wodą? Na razie mamy szczoteczkę na palec i ta wystarcza. Jak się więcej pojawi, to inną kupimy, ale nie wiem, czy myć samą wodą, czy jakiejś pasty używać.

Jak często myjecie zęby dzieciom? Rano i wieczorem? Po posiłkach?
 
Ewcia, pasty nie trzeba uzywac i jeszcze przez jakis czas nie trzeba bedzie bo taka dzidzia nie umie plukac a pasta jednak szkodzi, nie pamietam od kiedy sie uzywa ale jest to ze tak ujme juz kilkuletni wiek w sensie jakies 2 lata czy cos, ja tez uzywam tego na palec( mam taka silikonowa szczoteczke) i Arlena uzywa dzieciowa malutka oralB (najczesciej odwrotna strona :O :D) a ja jej w tym samym czasie szczotkuje ta napalcowa( o ile mozna to tak nazwac bo czesto sie nie da gdyz nastepuje ssanie i zagryzanie:)) robimy to po sniadanku i po kolacji :) dodatkowo jesli juz o zebach i pielegnacji piszemy to w dzien czasem pije soczek lub herbatke ale po myciu zebow tylko i wylacznie wode.

dziaselka tez omiatam ta szczoteczka :)
 
Początkowo używałam zmoczonej wodą pieluszki tetrowej, ale zębów robiło sie coraz wiecej, więc kupiłam szczoteczką taka a la dorosła i myję pastą.
 
My używamy pasty aquafresh junior - od 6 miesiąca. "Myjemy" rano po śniadaniu i po wieczornym mleku. Pasty daję minimalnie na szczoteczkę (step by step od 0 do 2 lat firmy Jordan). Najpierw myję ja, potem Lusia łapie szczoteczkę i poprawia po mamie :-)
 
U nas pupa odparzona :-((( nie pomaga Hipp ani Linomag ani oliwka teraz pudrem zasypuje i nic.Już sama nie wiem co zrobić.1 raz taka ma :-((( Zawsze jak cos to miał leciutko różową i wtedy sprawdzał się Linomag lub hipp a teraz nic :-((( Jakieś rady?
 
reklama
Do góry