reklama

pielegnacja maluszka

1. kasiekkrk

kasiekkrk Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny mam pytanie do tych ktore sa doswiadczone..
    ja oczekuje jeszcze na mojego synka...
    ale po nocach nie daje mi spac kwestia siusiaka...;-)
    bo kazda z kuzynek mowi mi co innego...
    jedna przemywala i naciagala..druga mowi zeby nic nie robic...

poradzcie jak sie tym zajac zeby dziecku na przyszlosc nie narobic problemu??

2. maltanka

maltanka Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kasiek ja też słyszałam różne opinie na ten temat.
    nam pediatra kazała odciągać małemu skórkę z siusiaka, oczywiście na tyle ile się da. i tak robimy.:tak:

3. reklama
  4. bronka78

bronka78 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Kiedy moj syn byl w pierwszym roku życia, tez mielismy ten problem, na poczatku nic nie robilismy, co okazalo sie bledem, poniewaz po jakims czasie zebrala sie pod skorka biala ropka. Pozniej był okres czyszczenia i pozbywania sie tej ropki, a mozna bylo to uniknąć. Także na tyle ile to możliwe, siusiak lepiej czyścić.
    Pozdrawiam

5. kasiekkrk

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzieki wielkie za rady;-)
    w takim razie nie slucham kuzynek tylko odciagam zeby maly nie mial problemow...

6. -inka

-inka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja już miałam przeboje z siusiakiem i do dziś nie wiem co jest prawdą a co nie.
    Jak Patryk miał 2 miesiące podczas kąpieli mój mąż zauważył że jest coś nie tak i napletek jest zaczerwieniony. Od razu spanikowałam ale zaczęłam przemywać rumiankiem. Niestety następnego dnia wcale nie było lepiej. Pojechaliśmy na pogotowie bo to była sobota. A tam lekarka z "mordą' na nas, że przez to naciągnie ( położna kazała) to doprowadziliśmy do stanu zapalnego, że już od 10 lat nie praktykuje się naciągania itd....:szok:
    Dodała również że teraz robi się zabiegi....:szok:

Mimo tamtej wizyty naciągamy nadal. Niestety często mamy jakieś problemy . Obecnie pojawiła się taka kreska od środka siusiaka do zewnętrznej strony aż do skórki. Lekarz pediatra kazał przemywać rivanolem i smarować te kreskę termentiolem.... Obawiam się że lekarz trochę to bagatelizuje...albo ja panikuję...

7. Renia J.

Renia J. Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Niestety trzeba ściągac skórke z siusiaczka-bo potem będziesz miała problemy.Ja też to robie mój synek tego nie lubi ale musowo to robic

8. kasiekkrk

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    urolog ostatnio nam powiedzial ze nie wolno..
    pediatra naciaga...
    wiec po prostu odchylam i myje...;/
    a co bedzie to nie wiem;/
    w jakim wieku roi sie ten zabieg??

9. lidka r

lidka r kochajaca mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    z tym naciaganiem susiaczka to jest różnie?:baffled:
    mojemu 6 synkowi od małego lekarz kazał sciagac napletka,a teraz przy blizniakach zdecydowanie powiedział nie!!!:no::no:
    no i co tu teraz robic?powinni sie okreslic czy sciagac czy nie?:szok:

10. reklama

Poleć forum