reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pielęgnacja maluszków

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Dziewczyny - co wy na taki watek? widzę na innych wątkach że pojawiają się różne pytania i watpliwości a ponieważ pojawiają się też konkretne porady (np. na temat kąpieli) - mogłybyśmy sobie już tutaj coś powrzucać :tak:
kąpiel przewijanie itp...

reklama

mju

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dobry pomysł - choc wątek pewnie "rozwinie skrzydła" jak zaczniemy się rozdwajać ;-)

Gosia72

mam synka :-)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
a mi właśnie dzisiaj dostarczyli książkę Zawitkowskiego z płytą DVD. I ostatnie 45 min spędziliśmy na oglądaniu płytki. Mój mąż zachwycony zakupem ;-)

mitemil

spełniona żona i mama
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Temacik super, choć mju ma chyba racje. Ale co stanie się z sierpnióweczkami, kiedy nie będa już przyszłymi mamami?? Nasze podforum zniknie, zginie bez śladu??

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
oczywiście też myslę że ten rozwinie się najbardziej za jakiś miesiąc, ale żeby pewne rzeczy które się pojawiają nie umkneły niech sobie będzie już :)
a potem przeniosą nas z wszystkimi naszymi wątkami do działu "Dzieci urodzone w sierpniu 2009" :)

malbertka

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
baaaardzo dobry topik - sama myslałam zeby taki założyć juz daaawno, bo od jakiegos czasu frapuja mnie rozne pytanka co do tego jak trzeba postepowac jak juz dzidzia bedzie w domu:szok:

czasami czytam cos i np. zdziwko robie - bo oooo tego nie wiedziałam i mysle ze takie mysli odnośnie pielegnacji mogłybysmy tu umieszczac

z tego co mi się teraz na prędce przypomniało - to ostatnio sie zdziwiłam ze paznokietki obcina sie dopiero po miesiącu dziecku, żeby się ładnie uformowały i nie były koślawe:tak:

oczywiscie pewnie co kazda znas to beda rozne opinie, ale mysle ze warto je gromadzic już teraz...

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
hm a z tymi paznokciami to mnie zdziwiłać - a propos tego tekstu "prawdopodobnie jedną z pierwszych rzeczy po porodzie którą będziesz musiała zrobić będzie obcięcie dziecku paznokci..." - tak mi się to ostatnio parę razy w oczy rzuciło...aczkolwiek na pewno zarz po to przesada ale jak bedą długie i maluch bedzie sie drapac to ja tam nie zamierzam miesiaca czekać...tym bardziej ze nie kazde dziecko akcpetuje niedrapki - u nas nie było o tym mowy żeby Karol je nosił - szału dostawał...

Mola1

Rozwiązania
0
Swietny watek:tak:

Mi polozna powiedziala zebym niedrapek nawet nie kupowala bo bedziemy obcinac paznokietki od poczatku. Tzn ona mnie nauczy. Oczywiscie ja na wszelki wypadek kupilam dwie pary:-D

reklama

MALINKA2109

Miasto
Włostów woj Lubuskie
Rozwiązania
0
Świetny temat!!!
Co do paznokci to sądze że miesiąc czasu to dużo żeby maluszkowi nie obcinać paznokci!Pamiętam że siostry maluch już na 3 dzień w szpitalu się podrapał!!!Więc swojemu jak będzie trzeba to obetne wcześniej.
A ja mam takie fajne śpioszki z "kapturkami" na ręce.

To ja mam pytanie bo gdzieś przeczytałam że dziecko nawet jak ma bardzo malutko włosków to i tak trzeba codziennie je czesać??Tylko nie wiem po co??Może chodzi o ciemieniuchę???:confused:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry