reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

No właśnie dzisiaj lekarka powiedziała mi ze tran jest dobry. Poleciła mi też żebym dawała vibovit junior w okresie jesieni i zimy 1 saszetkę dziennie
 
reklama
Multi sanostol jest jeszcze od 1 r.ż

A jeszcze mam takie info, to tu wkleje

Jezeli podajecie Vigantol (witamina D) swoim maluchom to proszę przeczytajcie uwaznie informacje podaną w załaczniku
Temat dotyczy wycofania pewnych serii tego leku z powodu wdania się zanieczyszczeń chemicznych w procesie produkcyjnym.

Lek jest dość powszechnie stosowany u małych dzieci, stąd jesli tylko macie taki lek w domu to sprawdźcie koniecznie nr serii.
Prawdopodobnie Vigantol jest obecnie niedostępny w aptekach, a jeśli jest to lepiej prosić o zamiennik.
 
Malbertka ;-) z tym Vigantolem to juz stara historia... ale dobrze ze przypomnialas...moze ktorejs z dziewczyn to umknęło i nieswiadoma jest...

co do witaminek to ja niczego nie daje... lekarz nic nie gadal a ze Monia jest dosc racjonalnie zywiona... jedyne co to OmegaMed dostawala ale to raczej nie witaminka... witamine D daje jej jak mi sie przypomni...musze sobie to zapisac bo teraz to jej potrzebne ale lekarz kazal nam dawac co drugi dzien i....miesza mi się, zapomninam :-(
 
mam ogłoszenie - dla mam kąpiących dzieci w emolientach - znalazłąm alternatywę dla drogiego Emolium czy Olian...olejek do kąpieli (z serii Linomag) - 200 ml za niecałe 8 zł ;-) na Moni testowałam i jestesmy zadowolone ;-)
oto on - Linomag, olejek do kąpieli dla dzieci i niemowląt, 200 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie tylko od razu mówie ze tekst ze nie zostawia osadu na wannie to pic na wode ;-) troche nalewam do wody a Monia jest taka tłusta ze ostatnio nawet jej kremami nie maluje ;-) no i skład ma to cos bardzo podobne go emulsji do kąpieli z serii Oillan ;-)
 
Rubi to super. Myśmy kąpały w tym Babydreamie z rossmanna i powiem ,że też ok. Tyle, że on ponad dyszkę a Linomag u nas zawsze na topie i do buźki i do pipci także super dzięki wielkie za info!
 
izabela ;-) niczym juz nie smaruje bo skora jest taka mieciutka i tłustawa... co mycia tez niczego wiecej nie uzywam...na emolium bylo napisane ze ma wlasciwosci myjace i tak jakos sie przyzwyczailam ze niczego juz nie uzywam od daaaaaaaaaaaaaaaawna...
 
tak myślałam, ale wolałam się upewnić ;-) dzięki :-)
a jakiego proszku używasz do prania ubranek Moni? tzn dziecięcego czy dla dorosłych? to pytanie kieruję również do andariel :-)
 
reklama
Do góry