reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

Agusisko

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2009
Postów
155
Miasto
Nowy Jork
wiem, ze moze to za szybko, ale mysle, ze taki watek odpowie na wiele naszych pytan, poczawszy od tego jak maluszka ubierac, jak pielegnowac pepuszek, skonczywszy na zmienianiu pieluszki, odpazonej dupce i kapieli :) lepiej wiedziec wszystko za wczasu i rozwiac wszelki watpliwosci, mysle, ze doswiadczone mamusie udziela kilka rad pierworodkom :D
 
reklama
Katrenki mam pytanko? Kupilas moze wkoncu te waciki do pepuszka i spirytus? ja sie kurde boje ze te co Ci pokazywalam beda zle i zrobie krzywde maluszkowi i zastanawiam sie jak sobie zalatwic ten spirytus z Polski :confused:
 
anie będzie miał Ci kto przywieźć??
Mi własnie a 2 tyg kumpel przywozi ten spirytus i fiolet... a sama póxniej zobaczę co będę używała....:tak:

w tym problem ze wlasnie nie ma mi kto przywiezc... wszyscy z rodzinki jak juz lataja to tylko z podrecznym bagazem a w podrecznym nie ma szans taki rzeczy przewiezc... a reszta rodzinki przylatuje dopiero w grudniu wiec to troszku za pozno... ze znajomych nikt nie leci... tzn wsumie to musze jednego kolege mojego K zapytac ale nie wiem czy bedzie mial glowny bagaz no i on leci koncem pazdziernika wiec moze by zdazyl mi przywiezc :-)
 
to trochę nie za dobrze:-(
my własnie teraz bierzemy już wszystko z pl bo ostatni kumpel jedzie, a każdy wykupuje u nas bagaż bo papierosy przewożą:-D więc w podręcznym nie ma jak;-)
a nie ma w aptekach tu spirytusku??albo;-) jakby Ci ktoś pocztą np ten fiolet przysłał...?? mi wysyłali wodę destylowaną i nie było probllemu..
zawsze można spróbować:tak:
 
Katrenki mam pytanko? Kupilas moze wkoncu te waciki do pepuszka i spirytus? ja sie kurde boje ze te co Ci pokazywalam beda zle i zrobie krzywde maluszkowi i zastanawiam sie jak sobie zalatwic ten spirytus z Polski :confused:
słuchaj teraz (od jutra przez dwa tygodnie) w PL będzie moja koleżanka z Angolowa, więc mogłabym kupić dla Ciebie ten spirytus i dać przez nią. (mam nadzieję, że się ze mną skontaktuje) tylko, że ona mieszka w Milton Keynes i musiałabyś to sobie jakoś od niej odebrać!
a jak nie ona, to miedzy 22 a 28 października będzie w PL moja szwagierka. ona mieszka w Luton. w każdym bądź razie jak coś to daj znać!
 
mam pytanko apropo kąpieli... może dziwne pytamie ale jestem ciekawa czym będziecie myły swoje maleństwa tzn chodzi mi o np. mydełko czy jakis płyn do kapieli dla dzieci....
 
mam pytanko apropo kąpieli... może dziwne pytamie ale jestem ciekawa czym będziecie myły swoje maleństwa tzn chodzi mi o np. mydełko czy jakis płyn do kapieli dla dzieci....
ja chcę kupić taki płyn do ciałka i włosów z jonhsona do ciałka i włosków...
i nic poza tym...
podobno im więcej różnych specyfików tym gorzej dla skórki maleństwa....
więc nie ma co przesadzać....
 
reklama
Katrenki mam pytanko? Kupilas moze wkoncu te waciki do pepuszka i spirytus? ja sie kurde boje ze te co Ci pokazywalam beda zle i zrobie krzywde maluszkowi i zastanawiam sie jak sobie zalatwic ten spirytus z Polski :confused:
Klaudzia, wyczytałam w jakimś poradniku, że właśnie ten spirytus, który pokazywałaś (iso-cośtam, 70%) jest najlepszy. Jak znajdę ten artykuł to Ci zeskanuję.
 
Do góry