reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluchów

reklama
a my do buźki używamy dwa razy dziennie j&j do szorstkiej skóry także dodatkowo jak wychodzimy na dwór niczym nie smarujemy..
choć już niedługo będę pewnie musiała zacząć jakimś z filtrem
 
buźkę smaruję Emolium Krem, buźka ładnie nawilżona i najważniejsze wszystkie krostki nam od razu zniknęły ;)
a ciałko smaruję mleczkiem Nivea
 
Co do mleczka Nivea, to Młodej nic nie było, ale za to ja dostałam na nie uczulenia:confused2: Do buźki używam kremu oilatum i bardzo sobie chwalę.
A przy okazji mam pytanie, jak myślicie, czy to możliwe, żeby dziecko bez problemu tolerowało pieluchy jednej firmy (konkretnie happy) w rozmiarach 2,3 a na 4 dotało uczulenia? Odstawiłam na razie te 4, ale nie wiem, czy to mogła być reakcja na pieluchy, czy może Młodą przegrzałam i stąd były te krostki?
 
reklama
Ostrzeżenie::szok:
Nie nadużywajcie kremów na odparzenia z dodatkiem cynku a w szczególności sudokremu który cynku ma bardzo dużo, cynk dostaje się do organizmu maluchów i nie najlepiej wpływa podobno na mózg maluszka. Tego dowiedziałam się od rehabilitantki, aha i raczej starajcie się ubierać maluchy w większe ciuszki aby miały swobodę ruchu. :rofl2:
 
Do góry