reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluchów

Jesli chodzi o Rodzinke, to nas ciagle odwiedza i jestesmy zadowoleni :-) Chodzi mi bardziej o to, kiedy moge w nosidelku wziac Milenke z mieszkania do samochodu?
 
reklama
Dziewczyny- poradzcie :-) Kiedy mozna wziac Maluszka na pole? :-)

Melisa - widać, że jesteś z południa :) Ja jak mówię w Warszawie "na pole" to mnie wzrokiem zabijają :)

A co do octaniseptu - my będziemy mieć spirytus, za radą babci. Koleżanka używała octaniseptu i też wdarło się jakieś zakażenie, zaczął pępuszek ropieć i podśmierdywać :baffled: Musili do szpitala z tym jechać.
Nie mówię, że octanisept to zło, ale wolę sprawdzony sposób babci w tym wypadku.
U drugiej koleżanki octanispet skończył jako środek do czyszczenia wanienki :)
 
Dziewczyny czy zabieracie/ zabierałyście do szpitala kosmetyki dla maluszków? Ja mam na liście ze szpitala, że mają być.. ale nie chce mi się tachać tych dużych butelek i stwierdziłam że wezmę małe próbki, które dostałam w aptece - czy tak można?
 
Dziewczyny czy zabieracie/ zabierałyście do szpitala kosmetyki dla maluszków? Ja mam na liście ze szpitala, że mają być.. ale nie chce mi się tachać tych dużych butelek i stwierdziłam że wezmę małe próbki, które dostałam w aptece - czy tak można?
U mnie też jest na liście żeby wziąć kosmetyki i jak też biorę próbki:D.Mam Oilatum emulsję do kąpieli i z tej firmy też kremik. Jeszcze chyba spakowałam coś jeszcze dla maluszka ale już nie pamiętam:-D.Poza tym wzięłam dla siebie też próbki i miniaturki.Bo te o normalnych pojemnościach rzeczywiście dużo miejsca zajmują.
 
Fazerka- ja obcielam paznokcie jak przyjechalismy na mieszkanie- czyli w 4 dobie :-) Milenka byla bardzo grzeczna, obcinalam nozyczkami dla niemowlat i poszlo szybciutko :-)

Bakalia- ja wzielam kosmetyki, ale nie byly potrzebne. Maluszka kapali w swoich. Uzywalam tylko swojego kremu na odparzenia Nivea, chusteczek nawilzajacych i oczywiscie Pampersow :-)
 
reklama
ja też Oli pierwszy raz obcinałam jakieś 2 tygodnie po porodzie. ale teraz wiem ze to głupota i spokojnie zamierzam obciąć zaraz po wyjściu ze szpitala.
 
Do góry