reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków od A do Z ...

reklama
7... nam pediatra w szpitalu polecała puder alantan , kosztuje ok 8 zł w aptece, nie roluje się ,ja stosowałam jak się małej potówki na szyjce pojawiły, super się sprawdził. Na odparzenia polecam bephanten maść
 
zamiast pudru możesz uzyć zwykłej mąki ziemniaczanej jeśli już musisz, ale tak jak magda pisze, puder sie wałkuje i nie jest polecany.
 
reklama
Jak Hania miała odparzenia po przyklejaniu woreczka na mocz, to ja jej pupcie wyleczyłam ALANTANEM, ale Maśćią... bepanthen poodobno też super...
a puder, jak ciałko się wpoci, to w fałdkach i zagłębieniach robi się taka klucha...
 
Do góry