reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków od A do Z ...

sorry ze moze pytanie powtorze ale nie mam czasu zeby wertowac watki a pamietam ze chyba ktos juz pytal. Moja mala ma taka kaszke na brodzie. Polozna mowi zeby nic nie robic ale ona na wszystko ma taka odpowiedz. Na czerwona pupe tez uslyszalam ze nic nie robic a z ciemieniucha na brwiach tez mam nic nie robic wiec nie wiem czy naprawde sie tym nie przejmowac czy ona tak luzacko do tego podchodzi:crazy:
Co byscie poradzily na ta kaszke?
 
reklama
sorry ze moze pytanie powtorze ale nie mam czasu zeby wertowac watki a pamietam ze chyba ktos juz pytal. Moja mala ma taka kaszke na brodzie. Polozna mowi zeby nic nie robic ale ona na wszystko ma taka odpowiedz. Na czerwona pupe tez uslyszalam ze nic nie robic a z ciemieniucha na brwiach tez mam nic nie robic wiec nie wiem czy naprawde sie tym nie przejmowac czy ona tak luzacko do tego podchodzi:crazy:
Co byscie poradzily na ta kaszke?


Bluetooth, ja smarowalam malemu buzke kremem Oilatum, akurat mialam w domu probke i się przydala.:)
 
hmmm...a ja tez nie dostałam żadnego, ale za to całą ciążę co wizytę u lekarki dostawałam dużą pakę i tam były bróbki rożnych płynów, maści itd i zawsze butelka aventu

Dziewczyny kupiłam kosmetyki dla młodego firmy a-derma są rewelacyjne polecam wszystkim na jakieś suche miejsca i niedoskonałości zwłaszcza dla dzieci z AZS dla mnie nawet lepsze niż oilatum
 
Każdemu dziecku chyba co innego pasuje, moja po emoilium dostała mega czerwone plamy na buzi...czyli odpada, za to Idze pasował zawsze rewelacyjnie. My z Adą cały czas na maści z apteki..i nic się z buzią nie dzieje.
 
reklama
U nas kaszka na brodzie się utrzymuje, myślę że to rekacja skóry na mleko jak coś pocieknie, przemywam przegotowaną wodą za każdym razem ale nic nie daje.

Największy probelm niestety mam z ciemieniuchą, jak już jej się pozbyłam to zauważyłam że chyba wraca,przy wyczesywaniu jednej małej łuski która sie ostała jak czeszę to w jednym miejscu pojawia się coś na kształt łupieżu i na czole to samo, może to jakaś alergia ?? Chyba czeka mnie wizyta u lekarza.
 
Do góry