reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków

Lenka, Sunniva Wasze opisy tych wysypek dokladnie odpowiadaja temu z czym my sie borykalismy...Na buzce byly i czerwone plamki i biale pryszcze, a na szyjce, klatce piersiowej tylko czerwone plamki. Wszystko to zeszlo. Obecnie pojawiaja sie czasami w na szyjce i w zgieciach raczek typowe potowki.

Alex dziekuje za komplemenciki od czerwcowych cioteczek:-).
 
reklama
U nas tez sa chrosteczki na buziunce, a do tego cala buzka jest szorstka. Bylam u lekarza i powiedziano mi ze tak sie zdaza poniewaz male dziecko czesto ma pozatykane pory, mam nic nie robic i samo powinno poznikac. Stosowalam juz wszytsko i zadnej poprawy wiec chyba naprawde pozostalo mi tylko czekac. Na poczatku alantan plus dzialal ale potem znow sie pojawily i juz nie chca schodzic.

Zapomnialam Wam powiedziec dziewczyny z wysp. Wiecie, ze Sudocrem jest za darmo.
Wystarczy poprosic lekarza o recepte :-)
 
W Szwecji tez nie myja bobaskow w szpitalu.Ja Laurunie wykapalam na 2 dni po powrocie do domu (a dodam ze urodziam w czwrteko 5 rano a w piatek o 16 bylam w domku).Cieszylam sie ze niemusze dlugo lezec w szpitalu bo najlepiej dochodzi sie do siebie w domu.
Ps niemam polskiej klawiatury i kilku polskich literek.
Pozdrawiam
 
W Szwecji tez nie myja bobaskow w szpitalu.Ja Laurunie wykapalam na 2 dni po powrocie do domu (a dodam ze urodziam w czwrteko 5 rano a w piatek o 16 bylam w domku).Cieszylam sie ze niemusze dlugo lezec w szpitalu bo najlepiej dochodzi sie do siebie w domu.
Ps niemam polskiej klawiatury i kilku polskich literek.
Pozdrawiam

U nas w Canadzie tez szybko wychodzi sie ze szpitala jesli wszystko jest okay,ja bardzo podobnie jak ty urodzilam o 6.30a o 5 juz mnie wypisali i nawet polozna mi nie przyslali tylko kazalidzwonic jakby cos sie dzialo.zdali sie na to ze to moje drugie dziecko wiec cos tam juz wiem:happy2:
 
Zapomnialam Wam powiedziec dziewczyny z wysp. Wiecie, ze Sudocrem jest za darmo.
Wystarczy poprosic lekarza o recepte :-)

wszystko jest za darmo do 12 miesiecy po porodzie:-):-):-) trzeba tylko prosic i sie nie wstydzic ,taak mi powiedziala polozna gdy powiedzialam jej ze mam E45 w domu bo kupilam:)i jeszcze nakrzyczala :-):-)
 
U nas wylazła alergia, przesuszona skórka.... aż miała takie płaty przesuszone :szok: lekarz kazał myć w oilatum... myliśmmy, ale nadeszła u nas pora kryzysu i myję ją Białym Jeleniem i efekty są fantastyczne! Skórka pięknie nawilżona, jędrna... sama jestem w szoku :-D

A Niveę wykańczam z Julką :-D bo innego wyjścia nie było ;-)
 
Ja myje Małego mydełkiem Bambino i stosujemy mleczko Nivei, ale swego czasu miał takie suche plamy na rączce i nóżce i stosowalismy Emolium krem specjalny i było ok.:-)
 
Ja myje Małego mydełkiem Bambino i stosujemy mleczko Nivei, ale swego czasu miał takie suche plamy na rączce i nóżce i stosowalismy Emolium krem specjalny i było ok.:-)

No wlasnie moja Gabrysia ma cos podobnego na nozce,kolo kostki na stopkach ma taka sucha jasnabrozowa skorke,natluszczam to oliwka i troche schodzi,musze pamietac aby pokazac to lekarce jak pojdziemy za miesiac na szczepienie:-)
 

Załączniki

  • Picture 29186.jpg
    Picture 29186.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 122
reklama
My tez mamy problemy z suchymi placami na nozkach i raczkach, liszaje itp. Kupilam teraz olej do kapieli z Emolium, ktory tez ma wlasciwosci myjace. Cos tam pomaga. No i jest jedynym olejkiem kosmetycznym na ktory maly nie zareagowal wysypka.
 
Do góry