reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków:)

ewan-my podajemy 3 razy po 2 ml- z tym, że czasami robi porcje dokładkową bo mała kompetnie tego nie lubi i wypluwa, a jak coś połknie to się tak długo ślini, az wszystko odda, teraz podaje to czasami z herbatka, albo daje od razu mleko malej, aby zabić smak:)
 
reklama
a podajesz tą miarką czy łyżeczką? kurcze, taka duza ta butelka leku.... mogliby mniejsze i tańsze też robić
 
ewan- łyzeczkę mala lepiej preferuje, a co do butelki leku to my połowe proszku odsypalismy na pozniej- nie rozcienczalismy wszystkiego, bo faktycznie szkoda kasy- to butelka dla dorosłego a nie dla niemowlaka- zwlaszcza, że trzeba zużyć w ciagu miesiaca.
 
ell-też tak zrobię, odsypię połowę i dodam połowę wody, szkoda wszystkiego na raz rozrabiać, dzięki, widze, że nie tylko ja kombinuję
 
Dziewczyny, czy dzieciom trzeba koniecznie dawać ten koper, albo inne herbatki (ja karmię sztucznie). Moja najbardziej lubi wodę do picia (bez glukozy) i nie wiem czy takie różne herbatki to sa potrzebne?? Załatwia się dobrze.
 
Agaciulka moim zdaniem skoro sa niepotrzebne to nie ma po co ich wprowadzac. Jak mala ladnie przybiera, robi kupki i nie ma problemow to po co przyzwyczajac do cukru. Wszystkie Hippy maja w sobiecukier i glukoze. Ja Julienowi wlasciwie niczego poza wlasnym mlekiem nie daje. Od tygodnia wprawdzie robie o poranku 50 ml herbatki z rumianku ale zazwyczaj wylewam prawie wszystko wieczorem - bo na ogol jest niepotrzebna. Czasem jak maly marudzi przed snem pomiedzy posilkami to dam troche pociagnac z butli ale i tak robi doslownie dwa lyki i zostawia. Czasami mam wrazenie ze po prostu sprawdza czy zareaguje i mu cos podam a jak dostaje to od razu oczka leca i jest spanie ;D Ja sie w sumie ciesze ze maly najwyrazniej tych herbatek nie potrzebuje i ich nie pija.
 
Ewan ja rozribiłam cały Debridat i w poniedziałek mija miesiac i spokojnie mi się skończy - moja po prostu nienawidzi leków i sporo tego wypluwa wiec zawsze jej wlewam więcej niż 2,5 ml bo i tak większość tego jest wyplute (niesttey)
 
no chyba że tak, ale rozrobię pół, najwyżej jak się skończy pójdzie druga połowka, czy to jest mocno gorzkie?
 
reklama
Do góry