reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja Naszych Skarbeczków

Dziewczyny powiedzcie mi co ja mam zrobić bo już wszystko stosowałam i lipa.Tylko zrobi się w domu cieplej czy na podwórku a dla mojego synka wyskakują na mosznie pryszczyki-zapewne są to potówki tyle że bardzo duże.Obowiązkowo Oli jest puszczany 3 razy dziennie po godzinie z gołą pupcią ale i to nie pomaga........
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi co ja mam zrobić bo już wszystko stosowałam i lipa.Tylko zrobi się w domu cieplej czy na podwórku a dla mojego synka wyskakują na mosznie pryszczyki-zapewne są to potówki tyle że bardzo duże.Obowiązkowo Oli jest puszczany 3 razy dziennie po godzinie z gołą pupcią ale i to nie pomaga........

Mili -tak jak piszesz- jak najczęściej wietrz pupcię. Zastosuj może emolium- jest w maści i w kremie-do zakupienia np w aptece lub na allegro. Ja stosuję i u nas działa rewelacyjnie. Możesz stosować również na buzię, rączki itp.
 
Do góry