reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja niemowlaka od A do Z

a próbowała któraś z Was może zwykłej maści ochronnej z wit.A na takie mrozy?
 
reklama
Makuc ja smarowalam bartkowi nią buzie i byłam zadowolona kubusiowi smaruje tym nivea co Alicja ale muszę go chyba zmienić bo nie jest zadobrych dla jego skory
 
Makuc ja nie próbowałam takiej maści, mam ten sam krem Nivea co Alicja pokazała.
Póki co po niej nie zauważyłam jakiejś reakcji alergicznej.
 
...a ja juz zgłupiałam co do tego smarowania kremami:eek::eek::eek:.Własnie rozmawiałam z siostrą,tą,co pracuje w niemieckim przedszkolu.I ona mi powiedziała,że własnie mieli takie szkolenie z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa dzieci.I tam im powiedzieli,że w takie duże mrozy NIE WOLNO smarowac dzieci absolutnie żadnymi kremami:szok::szok::confused2::confused2::confused2::shocked2:.Że niby każdy krem ma w składzie wodę i stosowanie kremów w taki mróz może powodować odmrożenia.
Więc zgłupiałam:eek::crazy::shocked2:.
Co robić???Nie smarowac w ogóle???Smarowac oliwką???Smarowac tłustym kremem ochronnym,ale nie przed samym wyjściem,tylko dobra chwile przed,by zdążył się dobrze wchłonąć????
Co Wy o tym myslicie????
 
mamaagusi- dzięki :***.Nie ma to jak głos rozsądku:tak::happy:.Co prawda takiego nie mam,ale poczytam skład mojego.Akurat mam niemiecki "Bubchen",a jak ma wode,to kupię ten "Alicjowy":tak:.
 
z tą woda to jest logiczne ale przyznam szczerze, że sama bym na to nie wpadła :sorry:
 
reklama
Do góry