reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja niemowlaka

Mój synek ma juz pół roczku za niedlugo skończone a my dalej używamy emolientów- Emolium konkretnie na buzie i emulsje na ciałko. Pozbylam się innych kosmetyków zapachowych i skórka jest bardzo ładna, myslę że to przede wszystkim dzięki Emolium:-)
 
reklama
tego Olatum używa moja siostra i ponoć jest rewelacyjny.zamierzam go wypróbować jak sie pojawie w Polsce bo tutaj gdzie mieszkam tego nie ma:-(a o bedaphenie nie słyszałam. co to dokładnie jest??kremik jakiś???

Bepanthen to jest taki niebieski krem, prawie jak maść, do kupienia w Polsce też, służy do gojenia skóry niemowląt i ochrony sutków mam karmiących :)
 
Moge polecić tez Balneum Hermal do kąpieli a do smarowania Emolium jak już któraś z dziewczyn pisała ( przepraszam nie pamiętam która ) ;-)
Jeśli chodzi o suchą skórke to moja córa tez po urodzeniu miała taką na stopach głównie.Smarowałam takim kremikiem z serii Ziajka lekko natłuszczającym.Oliwka nic nie dawała a po tym kremie było juz super po 3 dniach.No,ale tez co dzidzia to inna skóra:tak:
 
Bepanthen to jest taki niebieski krem, prawie jak maść, do kupienia w Polsce też, służy do gojenia skóry niemowląt i ochrony sutków mam karmiących :)

Ja używałam bepanthen właśnie na sutki a później do pupci dla maluszka. Muszę powiedzieć, że jak smarowałam regularnie to żadnej krostki nie miał :-D ale jak tylko się zapomiałam to coś zawsze wyskoczyło. Sudocrem też nie był zły i tańszy... ;-)
Oilatum używa moja koleżanka i mówi, że jakoś za specjalnej różnicy to nie widzi :confused: jak miał suchą skórkę tak ma i zaczęła używać oliwki. Ona pomogła.
 
Ja używałam bepanthen właśnie na sutki a później do pupci dla maluszka. Muszę powiedzieć, że jak smarowałam regularnie to żadnej krostki nie miał :-D ale jak tylko się zapomiałam to coś zawsze wyskoczyło. Sudocrem też nie był zły i tańszy... ;-)
Oilatum używa moja koleżanka i mówi, że jakoś za specjalnej różnicy to nie widzi :confused: jak miał suchą skórkę tak ma i zaczęła używać oliwki. Ona pomogła.

Bepanthen działa bardzo dobrze :-D sucha sórka została jej jeszcze tylko na rączkach is tópkach! Naprawdę polecam, tylko trzeba smarowac ze dwa razy dziennie przynajmniej. A do pupci uzywam Sudocrem, na razie działa znakomicie, ale to dopiero 12 dni, zobaczymy jak później bedzie :)
 
a ja szczerze polecam do suchej skóry kąpiele w krochmalu, stary sprawdzony sposób babciny ale naprawde działa - drugie dziecko mamy atopowe i stosujemy wiele z tego co opisałyście i krochmal na przemian z Oilatum goraco polecam. A dla alegików płatki owsiane - ale to juz inna innszość
 
Czesc dziewczyny, ja moge polecic na sucha skore oliwe z oliwek, jest naprawde niezastapiona :-):tak:
Olafek byl przenoszony jak sie urodzil to wygladal jak sliwka suszona a po 2 tygodniach wygladal slicznie, dzieki oliwce z oliwek, fakt ze pachnial jak salatka, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;-):-):-D
 
A nam to Oilatum bardzo pomogło - kąpiele i smarowanie kremem. Polecam! Przy tym ta emulsja do kąpieli jest niesamowicie wydajna, ma 150ml a stosuje sie tyle co na dnie zakrętki. :-D Będzie na parę miesięcy :)
 
reklama
Witajcie drogie Mamy!



Pracuję w firmie IMAS International, która robi badania opinii społecznej przez internet. Potrzebujemy do jednej z ankiet mam, które posiadają dzieci w wieku od 0 do 5 miesięcy. Ankieta jest na temat produktów mlecznych dla dzieci. Badanie jest w toku i do przyszłego wtorku potrzebujemy wypowiedzi jeszcze ok. 40 mam.

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy, które chcą się podzielić swoimi opiniami do rejestracji na portalu badań internetowych IMAS OnLine http://www.imasonline.pl/pl/register/
Nasz portal umożliwia gromadzenie punktów za udział w badaniach, które można wymienić na bony pieniężne lub wpłaty na cele charytatywne. Ponadto wśród osób zarejestrowanych w tym roku wylosujemy cenne nagrody.

Czekamy na twoją rejestracje oraz po jej zakończeniu na maila zatytułowanego MAMA na adres pomoc@imasonline.pl
 
Do góry