reklama

Pielęgnacja niemowlaka

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez ABC*, 25 Kwiecień 2006.

1. aga9921

aga9921 Początkująca w BB

Myślę, ze najlepiej iść do lekarza jak będzie się to powtarzać bo to za poważna sprawa :) pozdrawiam

2. morulik

morulik październikowa mama

mój syn miał podobny problem jak miał 10 m-cy, akurat byliśmy w Polsce na wakacjach,lekarka wtedy kazała przemywać rivanolem,
    a teraz jak się czasem zdarza właśnie sudocremem lekko smaruję ;-)

3. reklama
  4. Miki1982

Miki1982 Fanka BB :)

Dziewczyny któraś z Was używa do kąpieli dzieci HIPP żel do mycia ciała i włosów?

5. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

U Nas w szpitalu używali.
    Uczulenie wystąpiło?
    U nas wszystkie dzieciaki były uczulone i czerwone jak pomidory od tego świństwa

6. Miki1982

Nie, nie wystąpiło.
    Używałam NIVEA ale chciałabym zmienic na jakiś inny żel do mycia dla mojego bobaska.

7. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

A czemu chcesz Nive'e zastapic?
    W rosmannie są kosmetyki baby dream, są dobre;)

8. Miki1982

Czy któreś z Waszych dzieci miało uczulenie na kosmetyki Johnson?

Dostałam próbki kosmetyków JOHNSON i mały dostał na nogach i brzuch czerwone krostki i ma bardzo suchy brzuch :-(

9. mamamaleosia

mamamaleosia Zaciekawiona BB

Drogie Mamy,
    jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
    Dziękuję !
    https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=

:happy2::-D;-)

10. reklama
  11. Andziamamajulki

Andziamamajulki Zaciekawiona BB

u nas od pierwszych dni emulsja do kapieli eloderm , a potem balsam do ciala. Jak czuje , ze skora jest wystarczajaco nawilzona po emulsji, nie stosuje juz balsamu. Ale eloderm to emolienty, nie uczulaja, U nas nigdy sie to nie zdarzylo. Zapytajcie o te serie w aptece.

Poleć forum