reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja niemowlaka

mój syn miał podobny problem jak miał 10 m-cy, akurat byliśmy w Polsce na wakacjach,lekarka wtedy kazała przemywać rivanolem,
a teraz jak się czasem zdarza właśnie sudocremem lekko smaruję ;-)
 
reklama
Czy któreś z Waszych dzieci miało uczulenie na kosmetyki Johnson?

Dostałam próbki kosmetyków JOHNSON i mały dostał na nogach i brzuch czerwone krostki i ma bardzo suchy brzuch :-(
 
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=

:happy2::-D;-)
 
u nas od pierwszych dni emulsja do kapieli eloderm , a potem balsam do ciala. Jak czuje , ze skora jest wystarczajaco nawilzona po emulsji, nie stosuje juz balsamu. Ale eloderm to emolienty, nie uczulaja, U nas nigdy sie to nie zdarzylo. Zapytajcie o te serie w aptece.
 
U nas tez tylko Eloderm się sprawdza emulsja i żel próbowałam zmienić bo mała chciała mieć koniecznie żel truskawkowy, ale niestety uczulił ją i wróciłyśmy do Elodermu nie uczula i łagodzi podrażnienia.
 
reklama
Witam kobietki! :) Jestem ciekawa w jaki sposób pielęgnujecie skórę waszych maluchów...
Piszę pracę dyplomową na temat pielęgnacji skóry niemowląt. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie anonimowej ankiety. Dziękuję :)

 
Do góry