reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja niemowląt :)

Ja jak pupui.

Żadnych kremów, nic. Woda, dokładne suszenie ręcznikiem i wietrzenie.A jak juz coś wylazlo, to wtedy specyfiki. Ale
Rzadko było mimo jozia strasznych
Potem biegunek.
 
reklama
u Jochy też na początku było ok. NIe pamiętam kiedy zaczęła sie ta egzema pojawiać. I ma to cholerstwo do dzi, raz mniej raz więcej dlatego teraz myje go cetrabenem i po kąpieli też smaruje cetrabenem. A kapie sie co 2-3 dni. Jak mu już srasznie wyjdzie to mam hydrocortizone oitment.

Olek też będzie kąpany co 2-3 dni.
 
Ja na odparzenia mam krem z Pat& Rub i bardzo sie sprawdza- poza tym warto zainwestowac w dobre pieluchy- u nas Dady sie nie sprawdzily teraz jest na Pampers Premium i jestem w szoku jak bardzo poprawila sie skora pupy - Zero odparzen
 
Egzema to inaczej AZS Atopowe Zapalenie Skóry.

Josi takie ognisto czerwone placki na ciele wychodzą. W jego wypadku głównie pod kolanami i zgięcie łokci, potem też na nóżkach i rączkach.

Mocno różowe/czerwone. To później swędzi i się łuszczy. W zależności od stadium. Niekiedy dzieci bardzo się drapią i doprowadzaja do ran, potem strupy i nawet antybiotykiem trzeba traktowac.
W wypadku mojego gada, tylko czerwone plamy. Czasem troche swedzi ale masci i kremy działaja.
 
Pupui, a nie ma pokarmowki?

Józio miał ale
Wiadomo, ze od zrytych jelit. PrErywaly mu sie uszka, za uszami rany cieknace teZ.

U nas po tych syfach juz nie ma śladu. Tylko przyciemnienia skory.
 
reklama
Do góry