reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp.

reklama
Kaamaa, wagą się różnią;-)A tak na serio przeanalizowałam stronkę producenta i wynika mi, że niczym...NAN Pro 1 (puszka)
A Tymkowi podchodzi smak każdego mleka:-) Jak mieliśmy wprowadzić Pepti, to lekarz mnie postraszył, że Mały je odrzuci, będzie płakał itp. Ja przerażona podałam mu pierwszą butelkę mleka wieczorem, a okazało się, że mój synek jest najkochańszy i wypił do dna:tak::-D

Tysi
, chcesz jeszcze o tym porozmawiać;-)?
 
Pytali, więc odpowiadałam;-):-p
Przepraszam za bezrefleksyjność:sorry:
A tak swoją drogą i na przykłądzie wypowiedzi Tysi-od mleka do kupek niedaleka droga;-)
 
Bartek dziś ma biegunkę ale dużo pije więc naraie się nie przejmuje.To chyba przez zęby ale i tak jutro idę do lekarza z nim bo ma nadal te krostki i do tego suche plamy na brodzie.Może doktor powie od czego to ma.
 
reklama
Bartek ma uczulenie na co niewiadomo ale prawdopodobnie dostał na mleko junior i pediatra kazała wrócić do poprzedniego czyli nan pro 3 dostał zyrtec i wapno a i na skóre laticort ale tylko góra 2-3 dni mogę cienko mu buźke tym smarować.Oczywiście zero soczków owoców kakao biszkoptów deserkow itd.a jeśli nie przejdzie za tydzień to znowu do lekarza mamy się zgłosić
 
Do góry