reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp.

Aguska ja też właśnie daję Julce Nan pro 3, bo po juniorze ją wysypało. Ale nan jest do roku, i co później będziecie na inne zmieniać? czy zostajecie na Nan?
 
reklama
narazie mamy dawać 3 i zobaczymy
wiem że jest tylko do roku.
mam nadzieje że to uczulenie minie.chyba jak narazie to będę tylko to podawać i nie zmieniam
 
Ostatnia edycja:
zyrtec to straszne świnstwo (poczytaj ulotke); sprawdz tez co to za maśc - czy nie steryd; pozbadz sie alergii w bardziej natrualny sposob o ile chcesz sie jej pozbyc.
Inaczej jest to uciszanie objawów - dziecko ma alergie, fakt, ze nie ma krostek nie znaczy ze ona mija.
 
chyba to naturalne że chce się pozbyć alergii dziecka na zawsze o ile to możliwe dlatego we wcześniejszym poście napisałam że wiele produktów wykluczyliśmy aby sparawdzić na co tą alergie dostał.
Zyrtec mam podać kilka dni myśle że jutro dam ostatni raz i jak nie będzie efektów to ponownie wybiore się do lekarza
 
Mam pytanko stosujecie może jakieś kremiki do twarzy z apteki. Pani doktor nam radzila, zebyśmy jakis lepszejszy uzywali tylko nie wiem jaki. Macie coś sprawdzonego?
 
reklama
Do góry