reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp.

reklama
My też mamy NIVEA SOS. U Tymcia może raz zastosowałam, bo nie było potrzeby, a u siebie kilka razy na wysuszoną skórę-naprawdę szybo działa:-)I chyba drogi nie był...
 
Aguska Julka miała skazę teraz już przeszła, nestle junior ją uczula, a Ty podajesz kaszkę z kakaem z nestle? bo w niej też jest to mleko, z tego co pamiętam to Bartka też po nim wysypało.

Ja użyłam raz z bambino tylko dlatego że dostałam go, a tak to używamy z nivei na każdą pogodę.
 
kaamaa100 no właśnie dawałam tą kaszke ale od 4 dni już jej nie jad i nie mam zamiaru jej podawać.Dziś Bartek miał aż bordowe policzki mam nadzieje że jutro już po tych lekach będzie lepiej.A Julka dostawała jakieś leki?maść?

A ja polecam jeszcze krem do twarzy Emolium jest naprawde super
 
Nie dostała żadnej maści, wykryto u Niej skazę jak miała miesiąc, dostała Nutramigen i poliki się ładne zrobiły. Teraz też miała bordowe ale u lekarza nie byłam, sama eliminuję bo co mi lekarka poradzi? Dalej ma troszeczkę zaróżowione poliki i kilka krostek, ale to od tego z nie chcący dałam jej jogurt jagodowy w którym była wanilia ( co ona tam robiła?)

Poczekaj jeszcze trochę, alergen w skórze utrzymuje się do 2 tyg.

Ale te leki tylko zabiją objawy, alergii nie wyleczą...
 
Koli - mleczko Laurę uczuliło ale np. bioderma i avena jest świetna

Ja w zeszłym roku miałam (i mam) La roche w sprauy i był świetny
 
reklama
Do góry