reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Wiolus bardzo dobrze ze dzidzia chce spac na brzuszku, jak najwiecej powinny maluchu na brzuszku lezec bo to i na brzuszek i na bioderka bardzo dobrze. Ja tylko na noc nie klade na brzuszku bo sie boje, za to w dzien inaczej juz Oliwenka nie spi.

Kupilam meliske. Dokonalam odkrywczej mysli :laugh: ;) ze problem z mlekiem tkwi tylko i wylacznie w glowie...podstawa laktacji to spokoj...hehe bo sie zaczelam zastanawiac jak pisalyscie o tej melisce, i zaczelam kojarzyc ze np. wieczorem szybko nabiera mi mleko a wtedy jestem juz spokojna po calym dniu sie luzuje...i zaraz mam pelne baloniki...poza tym w sobote np. w dzien pospalam 1,6 godzinki i tez mialam od razu pelne piersi...i potem juz do konca dnia szybko nabieraly...dzis stwierdzilam ze odpuszczam sobie wykonanie 10000 % normy w kategorii prowadzenie domu i sie luzuje i tez mleczko ladnie nachodzi...zakupilam tak czy siak meliske i bede pila 2 razy dziennie, mysle ze to akurat. Bo ostatnimi czasy strasznie nerwowa bylam, co odbijalo sie na moim mezu glownie bo na kims musialam odreagowac :( dla Oliwci mam olimpijski spokoj i moc cierpliwosci a maz mnie we wszystkim denerwuje i inni tez...totez musze sie jakos wyluzowac... ::) ::) ::)
 
reklama
Czy Wasze Maluszki po szczepieniu wieczorem były niespokojne? Dzisiaj byliśmy z Emilką na szczepieniu i teraz jest niemożliwa :(
 
Emma kurcze a moje dziecko po szczepieniu spi jak suselek calllly dzien powaga i to musze wybudzac na jedzonko ??? martwie sie bardzo!
 
czesc dziewczyny:)jestem mama 2tyg michałka i z wielka przyjemnoscia czytam co piszecie-swietny watek.Dzisiaj pierwszy raz odwazyłam sie michałka połozyc na brzuszku i to dzieki wam własnie-spodobało mu sie:)
jestescie swietne-fajnie,ze jestescie.
 
Arkadiusz i Basia no i następna Mama nam się ujawniła, tylko że styczniówka :) Witamy!
Muszę powiedzieć, że zawsze w grupie raźniej :) Mi bardzo dużo dało to forum, wszystkie mamy podobne problemy i dzielenie się nimi pomaga :) Przesyłam pozdrowienia!!!
 
Witamy stycznióweczkę!  ;D Dzięki za miłe słówko.  :laugh:

Bartyś my mamy smoczusia Chicco, takiego odlanego całego z kauczuku. Jest malutki i ma kształt kropelki. Poleciła nam go położna w szpitalu, mówiła, że te zwykłe spłaszczone "łopaty" są za duże do takiej małej buźki. Ingusia bardzo go lubi, w przeciwieństwie do tych zwykłych.  :laugh:
 
Witam Arkadiusz i Basia :)
Ciesze sie ze nas czytasz i ze Ci sie przydaja rady :) Caluski dla synka :) No i kladz go smialo na brzuszku - jak najwiecej zwlaszcza w ciagu dnia :)
A moja Paulinka wlasnie sobie teraz spi na brzuszku - uwielbia w dzien tak spac.. w nocy jeszcze tak jej nie klade, ale w dzien jak najbardziej :) Mam ja caly czas na oku :)
 
a moj Stas nie cierpi lezec na brzusiu, wije sie jak piskorz ;D

meliske aOla pije dwa razy dziennie w filizaneczce, naprawde pomaga i zgadzam sie na 100% z tym co pisze Magi - mleko w glowie siedzi; ja z natury nerwus jestem, wszystko bym chciala naj... najszybciej, najlepiej, najdokladniej, a same wiecie, ze to w tej chwili absolutnie niemozliwe, wiec za rada Tracy Hogg - najwazniejsze dziecko, potem ja i moje przyjemnosci, dom smialo mozna zostawic mezowi, ewentualnie zajac sie nim pozniej ;) nie ucieknie. Lepiej w tym czasie podrzemac troszeczke albo zajac sie czyms miłym. I fakt, jak mam przyjemny dzien i nie dam sie zwariowac to mleka od razu wiecej. No i , jak juz pisalam, mi pomogly tez granulki homeopatyczne na produkcje mleka, a do pomocy jeszcze przyjedzie laktator Aventu.
 
reklama
dziewczyny naprawde fajne z was babki:)a chciałam zapytac jak u was wyglada sprawa z podawaniem herbatki malenstwu-ja daje michałkowi taka na lepsze trawienie z hippa i zastanawiam sie czy dobrze robie.Prosze napiszcie jak wy postepujecie
 
Do góry