reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

**********pielęgnacja**********

Utwierdzilyscie mnie ze moge juz prac w persilu sensitive. Tylko mam jeszcze sporo jelpa i lovelli , ale jak tylko sie skoncza to piore w normalnym.
 
reklama
Ja piore w dzidziusiu, jest dość tani, ładnie pachnie i w miare dobrze odpiera. Jak mi się skończy przechodze na wizir.
 
Ja piore w jelpie i lovelli i narazie nie przechodze na inny proszek, bo sie troche boje :(

Bartys - Paulinka spi w pieluszce i pajacu na dlugim, ale cienka bawelna - albo ze stopkami albo bez, zalezy co mam pod reka :) i pod kolderka - i nic jej nie jest :) Ponadto ma wiekszosc nocy uchylone okno tak na lufcik :)
 
Ewa śpi albo w śpiochach i w bodach na długi przykryta kołderką albo naprzykład jak dziś w takiej dorosłej pirzamce bez sopek pod kołdeką
ona się nie skopuje bo ja rogi kołderki wkładam między łóżeczko a materacyk ;D
 
Zdanka - no wlasnie, czasami tez spi w spiochach i bodach na dlugim, ale mam tyle pajacow ze teraz juz body sobie podarowalam i dlatego w pamym pajacu spi... ze stopkami lub bez :) A rogow kolderki nie wkladam pod materac, bo mloda i tak sie nie rozkopuje :)
 
o rany, dopiero teraz doczytalam... Ana - czy Ty masz minusowe temperatury w domku ??? Przeciez juz jest cieplusko. Na moje zdecydowanie za grubo synka ubierasz, no ale to jest tylko moje zdanie ;) Tzn nie chodzi mi o sam stroj, bo to jest ok, ale skoro spiworek, to po co jeszcze kocyk i kolderka ??? hmmm.... a co do przesikiwania pampersow, to nie mialam od poczatku w tym problemu, ale wydaje mi sie ze znam problem wszystkich mam, ktorym dzieci przesikuja pampersy (zwlaszcza mam pierwszych dzieci)... Wg mnie jest to zbyt slabe zapinanie pampersa - ja dosyc mocno zapinam, ale jak mi tesciowa pampersa zalozy i ledwo zapnie, to przesikany bankowo... Nam czasem zdarzyla sie kupka bokiem, ale to wlasnie ta ranna, kiedy pampers juz pelen i nie mialo gdzie pojsc ;D ;D ;D
no to sie wymadrzylam :)
 
Pamcia ja piorę w Persil sensitiv i jest Ok ten proszek na pozytywną opinię IMiD

a wiecie coś wam powiem o pieluszkach kupiłam kiedyś pampersy 4 i wiecie co się okazało miały to być zwykłe pampersy takie jak do tej pory kupowałam a tu trafiło się jakieś promocyjne opakowanie wcale nie oznaczone wygladało tak jak te co kupowałam do tej pory a w nim pieluszki z elastycznymi i dużumi rzepami ktre są poprostu bajer !! jak gumka w majtkach :D
 
Wanda masz rację, ja zawsze się boję, że za ciasno zapnę i go będzie uwierałao ;D pewnie to stąd, a z tym ciepłym ubieraniem to jasne, że nie teraz jak jest ciepło, teraz tylko śpiworek, ale było ostatnio parę zimnych nocy, zresztą jak Stasiowi jest za ciepło to "powie" ze mu nie pasuje ;D
 
czesc dziewczynki:) ja tez zakładam Michalkowi pampersy-3 i sa idealne,zapinam dosc ciasno ale pamietam o tym aby mozna było włozyc palca miedzy pieluszke a bioderko i jeszcze nigdy mi nie przemogł ,sa naprawde dobre.A co ubierania do spania to zakładam pajacyk z długim rekawkiem z cienkiej bawełny i jest ok.Kobietki kochane a jak tam u waszych pociech wyglada sprawa z ząbkami?bo moj misiu strasznie sie slini i trze dziasełka a 10,04 bedzie miał skonczone 4 m-c czy to moze juz????
 
reklama
Basiu to ślinienie to na pewno sprawa idących ząbków. Mój Kamil bardzo się ślinił no i niebawem pojawiły się dwa zębule na dole :) Teraz juz coraz większe i coraz ostrzejsze się robią i zaczyna je byc widać przy szerokim uśmiechu ;D
 
Do góry