reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja

My też używamy emolium fajne jest:-) już druga buta idzie. Świetny jest ten balsam do smarowania po kąpieli. Smaruje się błyskawicznie:-)
Mamy też kupione wcześniej takie 2w1 babydream. Uzylismy parę razy zanim się zdecydowaliśmy na emolium i uważam że jest super. Czeka aż Gosia troszkę urośnie jeszcze ale na pewno będziemy używać. Rossmann oczywiście:-)
 
reklama
my używamy Ziajki natłuszczającej, nawilża jak emolient a jest sporo tańsza, młodemu przypasowała,a na Oliatum i inne takie się nie zdecydowałam, bo u nas istnieje ryzyko wystąpienia AZS, więc muszę mieć ratunek jak się pojawi, boję się, że skóra mogłaby się przyzwyczaić i emolient nie spełniał by swojej funkcji
 
my właśnie wczoraj wykończyliśmy oilatum które nam służyło od urodzenia i jesteśmy baaardzooo zadowoleni ale trzeba przejść w końcu na "zwykłe" więc teraz mam zamiar przetestować johnsona 3w1 bo mam takie trzy małe buteleczki :tak:
 
dziewczyny, odnosnie kapieli - jakie macie zdanie o kapaniu sie z maluchem w wannie? probowalyscie? maly ostatnio bardzo lubi sie kapac i chyba sprobuje go wziac do siebie do wanny.

chcialabym tez wybrac sie wkrotce na basen na plywanie dla niemowlat ale to chyba strasznie trudno bedzie mi ogarnac logistycznie bo on taki jest niepokorny :dry: nie mam pojecia jak to zrobic zeby byl gotowy i w humorze do kapieli akurat wtedy gdy wypadaja te zajecia :confused:
 
ja też myślałam o wspólnej kąpieli w wannie tylko że dla mnie taka woda jak dla niej to zbyt zimna więc na razie odpuszczam :tak: a o basenie też myślę i już zaczęłam szukać gdzie są takie zajęcia i za ile
josie jak masz jakieś info o takich zajęciach to wejdź na grupę plissss i napisz bo na forum może mi umknąć - dzięki :-)
a co do tego nastroju na zawołanie to raczej nigdy nie przewidzisz, ja mam nadzieję że skoro Misia lubi się kąpać to na basenie będzie miała dobry humor :-)
 
Ja zalazłam właśnie zajęcia na basenie od 4miesiąca, cena we wrocku 25zl za godzinę. Więc jak mi się uda coś schudnąć do października- listopada to pójdę z młodym.
 
my też sie na basen wybieramy, tym bardziej, że basen mam w odległości 5 minut piechotką to szkoda byłoby nie skorzystać. Muszę sie tylko dopytac lekarza czy nie ma przeciwwskazań w związku z ŁZS...
 
ja od grudnia planuje zacząć na basen z małą chodzić. U nas zajęcia sa dla dzieci półrocznych. 290 zł za 10 zajęć.
 
reklama
dziewczyny, odnosnie kapieli - jakie macie zdanie o kapaniu sie z maluchem w wannie? probowalyscie? maly ostatnio bardzo lubi sie kapac i chyba sprobuje go wziac do siebie do wanny.

chcialabym tez wybrac sie wkrotce na basen na plywanie dla niemowlat ale to chyba strasznie trudno bedzie mi ogarnac logistycznie bo on taki jest niepokorny :dry: nie mam pojecia jak to zrobic zeby byl gotowy i w humorze do kapieli akurat wtedy gdy wypadaja te zajecia :confused:
A gdzie jest taki basen w Krakowie? Przy jakimś szpitalu? Bo do takiego zwykłego basenu to bym się mała bała brać, że jakiegoś syfa złapie....A co do nastroju to ona tak uwielbia się puskać w kubełku, że na pewno by się jej pływanie spodobało. A w domu tyko prysznic mamy.
 
Do góry