reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja

Dzięki muńka, przyznam że nie robiłam z moim małym połowy tego, o czym napisałaś :zawstydzona/y: Od dzisiaj zamierzam się poprawić, bo podobają mi się te pomysły :-)
 
reklama
Ja mogę z ręką na sercu poświadczyć, że te ćwiczenia działają:tak: Taka łatwa i przyjemna zabawa a widać było u Julka z dnia na dzień poprawę. Ćwiczenia na piłce uwielbia:tak::tak:
 
reklama
Ja z tej piłki sama dużo korzystam, bo lubię na niej siedzieć jak oglądam TV. Ogólnie na imprezach domowych też jest dobra i każdy w którymś momencie na niej siedzi. Mój D jak poszłam do szpitala rodzic to ją sflaczył i schował a potem za karę pompował znowu:tak: Na co dzień leży sobie za kanapą i nie rzuca się w oczy...
 
Do góry