reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PIELENACJA NASZYCH MALENSTW

ja tez jak na razie nie narzekam. mala na poczatku miala zaczerwieniona pupe oraz pipke, ale posmarowalam Linomagiem i teraz jest oki. Zauwazylam, ze od pampersow tez ma przetarcia i zaczerwieniona pupe i dlatego probijemy teraz pieluch z biedronki...wychodzi na to ze teraz nie ma problemu

kupne robi takie same, jak Piotrus Leyny...zoltawe o konsystencji twarozku
 
reklama
My z odparzeniami problemów nie miałyśmy a w razie czego mam pod ręką i sudokrem i linomag i alantan plus :)
Na co dzień używam linomagu, sudokremu okazjonalnie, a alantan kupiłam do buzi jak jej się pojawiły krostki i tak na prawdę to nie wiem czy to wyszło na tle alergicznym czy to zwykły trądzik - w każdym bądź razie albo po alantanie, albo samo z siebie -zniknęło.
Pampersy zaczęły mnie wkurzać bo ciągle mi je przesika jak leży np na boku, gdzieś jej to musi uciekać :mad:, ale mam jeszcze jedną paczkę więc je zużyję do końca, a potem szukam czegoś innego.
Oilatum jest super do kąpieli, pomogło na potówki, na przemian z nadmanganianem potasu. A tak to używamy zwykłego mydełka. Pępuszka już dawno nie mamy więc kąpiel to wielka frajda.
A kupki to moja od dwóch dni nie zrobiła, zaś będzie pełna obkupkana aż po pachy jak już zrobi ;D
 
Do góry