reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchomajtki

paletka_

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Grudzień 2008
Postów
22
Drogie mamusie, moja córunia kończy 11 miesięcy i mam problem, żeby jej zalożyc pampersa. Kręci sie , przekręca na brzuszek i najchętniej by została na nagusia. Słyszałam, że sa dla dzieci pieluchonajtki, które się sprawdzaja w takich sytuacjach. Czy mozecie jakies polecic a czy sa wielorazowe pieluchomajtki, które można prać w pralce?
 
reklama
Ja polecam pieluchomajtki od pampersa u nas sprawdzily sie w 100 procentach:tak: Uzwamy juz ich od bardzo dlugiego czasu. Duza wygoda jest w zakladaniu, nie trzeba sie meczyc z zadnym zapinaniem tylko zaklada sie jak majteczki;-) Ale o pampersach ktore mozna prac w pralce to w zyciu nie slyszalam:no::no::no::confused:
 
Do góry