reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy Babydream- dla noworodka?

Joan83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2007
Postów
407
Miasto
Wałbrzych
Witam,

Chciałam spytać bardziej doświadczone mamy, czy któraś z was używała przy noworodku pieluszek w najmniejszym rozmiarze Babydream z Rossmana? Jeśli tak to jak się sprawdziły? Czy może warto zainwesotwać w Pampersy?
Czekam na opinie :tak:
 
reklama
Witaj ja jak jetem w polsce to uzywam tych pieluszek jestem bardzo zadowolona nie przemakają i są 100 razy lepsze od pampersow bo malej nieraz uda sie je przesikac a tych baby dream nie:-):-) mialam tez chusteczki z tej firmy i jest okej:-):tak:;-)ale kazdy dzidizus ineczej reaguje;-) nie zawse drogie musi byc dobre......
 
Justa chyba twoje dziecko to jakiś wyjątek :baffled:
Wg mnie te pieluchy są wybitnie kiepskie, a uznanie ich za lepsze od pampersów mnie ubawiło, w życiu się z tym nie zgodzę. U nas przeciekały po godzinie od założenia. Już raczej warto kupić Huggiesy premium, bo są tańsze od pampersów, a na pewno też o niebo lepsze od babydream.
Zresztą te małe rozmiary i tak wychodzą stosunkowo tanio ( mnie jumbo paczka pampersów 2 starczała na około 3 tygodnie), ja wolałabym zainwestować w dobre pieluchy niż w pranie przesikanych ubranek i pościeli, nie wspomnę już o możliwości odparzenia u malucha.
 
Raz sprobowałam tych pieluch i podziękowałam - grube, sztywne, po jednym siku puchna jak balon - słaba chłonnosc i są drogie (cena za sztuke), czesto pampersy wychodza taniej na promocjach, a sa super pieluchami :tak:
 
a ja sie zgadzam z Justa, mi odpowiadalay, chociaz lepsze byly z lidla, natomiast pampersy uwazam za najgorsze na rynku, zawsze przeciekaly i juz po godzinie od zalozenia byly mokre i ciezkie
 
Rapunzel moglabys zachowwac slowa krytyki dla siebie:wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled: Kazde dziecko jest inne dla Mnie te pieluszki są okej ...... Tak samo mogę powiedziec ze twoje dziecko to wyjatek bo nie przesikuje Pampersow:wściekła/y::wściekła/y:
 
Co do Pampersow to nam nie odpowidają i uwazam ze sa pzrerklamowane -niczym mnie nie zachwycaja a na ten zielony wklad Oli ma uczulenie.............moj synek sie w nich przesikiwał a jak zaczął raczkowac to ciągle mu sie zsuwały, pewnie datego ze gumki nie mja z tylu...........ja używam Hugiss Soft-flex a od jakiegos czasu z Tesco pieleuszek, fioletowe opakowanie-rewelka
Ale kolezanka uzywa tych BabyDream i chwali-co kto lubi :-)
Kazde dziecko jest inne i co innego mu pasuje
 
Ostatnia edycja:
U mnie na poczatku Karolina miala papersy ale przesikiwała momentalnie wiec mialam przez to badziewie :wściekła/y:kupe roboty potem z rosmana ale baby diapers a nie babydeam potem sprobowaliśmu huggies ale miala mase krostek na pupce wrocilismy do babay diapers. Ostatnio bedac u rodziców nie miałam rosmana i kupilam pampersy sllep & play i co....??? dlalej lipa bo mala ma same krosty przez nie a zzuzyłam ok 1/4 paczki
 
Hmmmm, ostra dyskusja sie tu potoczyla, ja powiem tyle - wedlug mnie Pampersy sa najlepszymi pieluszkami na rynku, uzywalam ich od poczatku, wtedy jeszcze nie bylo zielonych wkladow i nie zdarzylo mi sie, zeby syn przesikiwal je, no chyba ze sikow byla juz tona i sila rzeczy musialo przemoknac. Mialam do czynienia i z Huggiets (przemakaja), Bella( sztywne, jak z ceraty), pieluchami z Biedronki ( dla mnie 2-gie miejsce po Pampersach), Lidl(robione na wzor pampersow, moga byc), Rossmann( sztywne, cerata -beznadzieja).
 
reklama
Dla Mnie Dada z biedronki rewelacjaa:tak: tak samo jak chusteczki dada dla mnie najlepsze :tak: Natomiast nie lubie chusteczek papmpers tych sensitive bo smierdzą:baffled: Kaazdmeu pasuje co innego:tak: tylko uzywamy ich jak jestesmy w poslce bo u nas nie ma Biedronek:-(
 
Do góry