reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy Babydream- dla noworodka?

Witam
ja mialam 1 paczke Babydream rozm 1 i byly ok bo i tak szlo ok 15 pieluch na dzien....a po 3 tyg byly juz na niego 1 za male.potem pol roku pampers i sie zepsuly jakos.mlody ma uculenie na ten aloesowy pasek(widze ze nie tylko on) no i odparzal sie w moment do krwi.
najlepsze dla nas Huggies premium, i fioletowe tesco
ale tez ok happy, dada i te turkusowe nowe tesco.
podpadly nam jedynie Libero z Marche w taki rumianek.
 
reklama
A ja używam pampersów ale niemieckich i sa bez porównania lepsze niż te co są na polskim rynku, z reszta jak cała chemia proszki, płyny do płukania itp., bo są produkowane z lepszych jakościowo komponentów. Za pudło 3x44szt '\"pampers 4" płaciłam ostatnio 80zł, wychodzi to chyba ciut drożej niż za polskie, ale jakość dużo wyższa, nazywają się Pampers baby dry, nie widziałam ich na pólkach sklepowych
 
a ja je tez mialam i wydaje mi sie ze mniej smierdza niz polskie.my pol roku jechalismy na niemieckich pampersach i mlody dobrze je tolerowal, ale kiedy na polskie zmienilismy to caly sie odparzal wiec juz nie kupujemy.
 
Hej.
Ja uzywałam babydream 1 bo wszystkie inne byly na moja krolewne za duze i byly ok. Pozniej raz kupilam 2, ale byly tkie nijakie. Przetestowalam polskie pampersy, ktore okazaly sie totalna porazka podobnie jak pieluchy ze Schleckera.
Obecnie uzywam HUGGIES premium i jestem z nich zadowolona, mala ich nie przsikuje i nie wycieka nic bokami. Taze ja polecam HUGGIES :)
Oczywiscie podrodze byly jeszcze Happy (nie sa zle).
 
Właśnie czesto czytam opinie,że te polskie pieluchy strasznie odparzają i smierdzą. Czy to prawda?? Przecież wykonane sa z tego samego materiału co np: niemieckie.
 
Do góry