reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy godne uwagi

zabenka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2010
Postów
42
[FONT=&quot]Tańsze, Droższe? Upatrzona marka, czy no name? Jakie wg Was są najlepsze i z ręką na sercu byście poleciły zarówno mamy obecne, jak i przyszłe?[/FONT]
 
reklama
ja używałam pampers activ 46zł w zależności od ilości sztuk ja używam teraz czwórek więc są w tej samej cenie co 3,ale mniejsza ilość sztuk i polecam z ręką na sercu pupcia jest w nich sucha zero odparzeń i gumeczki z rzepkami dopasowują się przy ruchu dziecka, używałam też na próbę pampers sleep 30zł 50 sztuk jakoś nie dość, że gumki nie dopasowują się do kształtu dziecka to uczulenie małemu wyszło, ale chłonność też dobra była, happy dobra chłoność , ale nie przepuszcza jak dla mnie powietrza nasz mały miał mega odparzenia, dada biedronkowe mokra pupka dziecka nie wchłania tak siuśków 28zł 60szt ponad ,ale co z tego,że 30zł około i tyle pampków jak ciągle trzeba zmieniać żeby dziecko się nie odparzyło.

z tych co pisałam
numer po kolei polecam
1. pampers activ
2.happy
3.pampers sleep
4.dada- ? wcale nie polecam...

Ponoć hugiesy są jeszcze bardzo dobre , ale nie sprawdzałam
 
my najpierw używaliśmy happy ale dlatego że one mają rozmiar 0 dla dzieciaczków poniżej 2kg ( jestem mamą wcześniaczka) i było ok, próbowaliśmy pampersów tych białych też całkiem niezłe ale najbardziej zadowolona jestem z huggisów obecnie używam tych beżowych newborn - fajnie chłoną i mają elastyczne gumeczki.
 
Prawda jest taka, że każde dziecko jest inne i inaczej siusia - nie wspominając o różnicy między chłopcem a dziewczynką w ogóle. Musisz popróbować. Ja na przykład mam inne wrażenia w tej kwestii:

Huggisy - przeciekały nogawkami - miał chude nózki i duzy brzuszek i nie szło inaczej zaciągnąć.
Happy - strasznie twarde, miał zaczerwienione całe pupsko, na kształt pieluszki
Dada - zero odparzeń, nie przeciekały, miały byc docelowe, bo bylismy zadowoleni, ale sopróbowalismy:
Papmpersów Active baby - zero odparzeń, nie przeciekają, są bardzo mięciutkie, aż czuć inaczej pupcię pod reką, no i przewaga nad Dadą - nie ma sladów po gumkach na nózkach, sa bardziej jakby elastyczne czy coś.

W efekcie uzywamy Papmpersów, ale jak bedzie biedniej to spokojnie wrócimy do Dady, bo sa wystarczająco dobre dla naszego skarba
 
A my początkowo używaliśmy Happy (ze względu na to że córeczka mała była i chyba jako jedyne jej pasowały i takie też w szpitalu dawali), w prezencie kilka razy dostawaliśmy pampers i też było ok, a teraz kupujemy DADA (czasamy Babydream z rossmana) i jesteśmy zadowoleni
 
my testowalismy Pampers activ i było ok ale czesto były odparzenia(na ich chusteczki mega uczulenie) i babydream zołte(całkiem niezłe) i bordowe(strasznie sztywne) ,no i Dada ktore wychodza nam najlepiej,zero odparzen,uczulen,przeciekow i cena fajna;)
 
U mnie w zaleznosci od dziecka przy synku nr 1 Babydreamy z Rossmana a przy córeczce Dady z Biedronki czyli co dziecko to inaczej. najlepiej samemu spróbowac i sie przekonac, bo kazde dziecko ma inna budowe ciała.
 
Ja z kolei skusiłam się na Huggisy i jak najbardziej polecam. Cena lżejsza od Pampersa i w tesco sporo promocji na nie było :)
Od ok 3mies życia Emilki wprowadziłam jej nocnik i żeby zejść z kosztów przeszliśmy na Dade -jedyna wada to gumki jej się przyklejały do pupy.

Obecnie leci 13mies :) i w ciągu dnia mamy majtki :) wkrótce też pozbędziemy się z nocy pieluch...
Wiem, że tu o pieluchy chodzi, ale musiałam się pochwalić :D
Polecam jak najszybsze przejście na nocnik bo to najlepsze jest dla pupy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
My uzywamy pampers activ i są super, według mnie nie mają zadnych wad :) Raz kupilam pampers sleep&play i pozrazka... Bardzo mało chłonne są. Ja juz ich wiecej nie kupię. Pampers premium care, tez mialam, są porównywalne do active.
 
Do góry