reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy godne uwagi

@ Orelka; co wcale nie oznacza, że są gorsze… nie każdego stać na Pampers. ja przechodziłam okres testowania pieluszek o nazwie Bambino. Drobnym mankamentem był podobny tył z przodem, tudzież przód z tyłem i czasem, ale na szczęście tylko to. odparzenia, czy inne przykre niespodzianki w ogóle na szczęście nie miały miejsca, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że róż nicy nie widać, więc po co przepłacać ;) polecam je, jeżeli chce się zaoszczędzić kilka groszy :)
 
reklama
To ja jestem staroświecka, bo ja przez cały okres zakładałam dziecku Pampersy :) A Bambino kojarzę z ostatnimi fotami Muchy. Fajny pomysł z nią, tak swoją drogą. Raz, że młoda mama, dwa, że od początku kupowała dzieciakowi te pieluchy. W moich oczach, jako mamy, wypada przekonująco.
 
My używaliśmy dwóch rodzajów pieluch i te dwa mogę polecić z czystym sumieniem. A mianowicie do roczku były to Pampersy Aktive Baby- są super. chłonne, wytrzymałe, mała potrafiła spędzić całą noc na jednej pieluszce, a przy ty fajnie pachną:) Ale potem coś zaczęły uczulać mała i zmieniliśmy na pieluszki Happy Flexi System. Też są bardzo dobre i godne polecenia. Z kolei moja znajoma chwali sobie Dadę z biedronki:)
 
uwielbiam Dady z biedronki przeszliśmy przez różne rozmiarówki (obecnie mamy 4), a także BabyDream Fit&Fun (rozm 4+) obecnie mamy i zwykłe BabyDream też się sprawdziły (miałam je w szpitalu i później w domu), Gagi z Tesco też były i także się sprawdziły, Huggies były też dobre ;) Ale obecnie własnie Dady i BabyDream używamy i jestem bardzo zadowolona ;)

I chłonność takich Dad czy Pampers jest taka sama - sprawdziliśmy na naszym brzdącu, więc wybieram opcję tańszą ;)
 
JA polecam Huggisy - używamy ich od urodzenia i jeszcze nie testowałam innych. Jestem bardzo zadowolona- żadnych odparzeń, odgnieceń od gumki, dobra cena i sporo promocji. Siostra używa Dada i też jest bardzo zadowolona. Ale wybór pieluszki i tak zostanie dla dzidziusia - niestety nie każda pupcia zaakceptuje każdą pieluszke, te które dla jednych są świetne, inne mogą odparzać i odwrotnie.
 
Miałam po urodzeniu huggiesy, odparzyly dupke okropnie, potem Gaga z Tesco ok tylko dość masywne są, pampers premium care super ale ta cena!, dada z biedronki fajne mój numer 2, obecnie używam pampers sleep&play rozm4 i jestem najbardziej zadowolona :)
 
Dady u nas się sprawdzają. Nie przemakają, są ogólnie świetne.
Używamy jeszcze pampers sleep&play nie narzekam i na nie.
Raz kupiłam Huggies i dla mnie są za sztywne. po nasiusianiu przez małego w pieluchę ten cały wkład był bardzo twardy. I często skrzydełka przy otwieraniu zwyczajnie się rozrywały..nawet raz Szymon pociągnął jak go rozbierałam i skrzydełko poszło.
 
reklama
Do góry