reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy - która marka najlepsza??

Madzia, masz rację, może rozmiar, ale może wcale nie za mały, a za duży? ja kiedyś założyłam Amelci za duży, choć wydawało mi się, że jest ok, i w nocy obudziła się z płaczem z zasikaną piżamką :tak:
 
reklama
nie moge dac mniej picia na noc, bo sie obudzi i bedzie wyl. odkad nie ma smoczka, to rekompensuje sobie jego brak cysianiem butli. ech, musze sie i za jej odstawienie zabrac, ale ciezko mi sie zebrac w sobie ;-)

a co do rozmiaru pampersow - niestety, 5 sa za male. 6 sa idealne, ale i tak nie daja rady.

chociaz odpukac, kilka ostatnich nocy jest suchych - daje konsekwentnie do picia tylko wode i dzisiaj bardzo malo jej ubylo ;-) bo nie lubi samej wody pic. moze jakos pojdzie.
 
Do góry