reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy wielorazowe

G

gość _199

Gość
Pytanie do mam które stosują pieluchy wielorazowe. Ja planuje otulacze + wkłady (tetra, bądź specjalne wkłady bambusowe). Z jakiej firmy polecacie otulacze ? Nie będę stosowała innego rodzaju wielorazówek, bo mam już mase wkładów po siostrzenicy, tylko nie wiem jaki otulacz do nich dokupić, a na Internecie ciężko znaleźć opinie, która jest rzetelna bez reklamy.
Zależy mi na polskich producentach, mogą być zagraniczni, byle nie chińskie. No i miło w jakiejść przystępnej cenie, może któraś z was ma nawet na sprzedaż ?
Dziękuje również za jakieś cenne wskazówki co do użytkowania wielorazówek :D
 
reklama
Ja mam pieluszki wielorazowe bobolider. Są w przystępnej cenie. Mój zapał wielorazówek szybko zweryfikował synek, który najpierw urodził się za mały i trzeba było odczekać, potem miał nieforemny brzuszek a nóżki za chudziutkie, więc nie sposób było mu dobrze dopasować pieluszki. Sam proces pranie, suszenie nie sprawiał mi problemów, idzie przywyknąć. Aczkolwiek jak jest duża wilgoć w mieszkaniu, nawet w deszczowe dni lata, to mi nie schły pieluszki, wkłady stęchły... 😳🙄
 
Ja mam pieluszki wielorazowe bobolider. Są w przystępnej cenie. Mój zapał wielorazówek szybko zweryfikował synek, który najpierw urodził się za mały i trzeba było odczekać, potem miał nieforemny brzuszek a nóżki za chudziutkie, więc nie sposób było mu dobrze dopasować pieluszki. Sam proces pranie, suszenie nie sprawiał mi problemów, idzie przywyknąć. Aczkolwiek jak jest duża wilgoć w mieszkaniu, nawet w deszczowe dni lata, to mi nie schły pieluszki, wkłady stęchły... 😳🙄
te pieluszki są chińskie, więc odpadają ;/
 
reklama
U nas tylko jednorazowe się sprawdzają i tylko Huggies są bardzo miękkie i idealne odpasowane do dziecka, nic nie uczula. Na allegro można dorwać w dobrej cenie.
Dzięki za polecenie, już właśnie zamówiłam te pieluszki. Możesz mi powiedzieć czy próbowałaś już może tych które przeznaczone są na basen ?
 
Huggies kupię na allegro ?? Lol, nawet nie wiedziałam, a bardzo je lubimy.
A co do wielorazówek... Bardzo chciałam... Przy pierwszym, trochę późno się o nich dowiedziałam, a przy drugim.. jakoś tak nie było kiedy spróbować... i tak wiecznie odkładałam temat.....
 
reklama
Do góry