reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

A ja w każdej kieszonce mam włożony jeden wkład mikrofibrowy + złożona pieluszka tetrowa i powiem wam że sprawdza się świetnie przy 1,5 rocznym chłopcu ... młody ma w dzień jedną drzemkę 4,5 godzinna i taka pieluszka spokojnie starcza a w dzień zmieniam mu co 3 godziny około ,czasami 2,5 a czasami 4 i jest ok nie przecieka nic. na noc Wonderoosy V1 ale teraz wystawiłam na sprzedaż i przechodzimy na Fuzzi Bunz XL bo rośnie nam chłopak ale też jest ok
 
reklama
Właśnie kompletuje parę rodzajów, aby zobaczyć czego ew. dokupić potem więcej
póki co mam takie kupione rzeczy, a jeszcze do końca tygodnia mam zamiar dokupić 5 kieszonek:
PIELUSZKI WIELORAZOWE PIELUCHA FORMOWANA (2454160311) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
WKŁADY Z MIKROFIBRY DO PIELUSZKI WIELORAZOWE (2429888666) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Bambusowe wkłady do pieluszki wielorazowe (2429888897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PIELUSZKI WIELORAZOWE ECO BOBOLIDER - MIKROFIBRA (2429888936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PIELUSZKI WIELORAZOWE MINKEE BOBOLIDER -Mikrofibra (2450891951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PIELUSZKI WIELORAZOWE PUL DODATKOWE NAPY 1WKŁ (2271781620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PIELUSZKI WIELORAZOWE PIELUCHA FORMOWANA (2435581963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PIELUSZKI WIELORAZOWE PIELUCHA FORMOWANA (2436254137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


właśnie zastanawiałam się jak używać otulaczy - a oprócz prefordów może być zwykły wkład???


na pewno będę musiała mieć więcej wkładów

a co do kieszonki to ona po pierwszym użyciu od razu idzie do prania
jak dziecko się posiusia???
 
do ti nie mam czasu studiować linków;-) ale ja kieszoenk używam po dwa razy. Wkład daję do środka za pierwszym razem a za drugim na polarek:tak: Kieruję się węchem bardzo często i jak śmierdoli pielucha to już nie używam dalej. Zwracam też uwagę na gumki przy nóżkach czy nie są mokre:tak:
Prefoldy, formowanki, wkłady, reczniki- to wszystko można używać zamiennie. Pod otulacz zakładam formowankę albo same wkłady ale przykleja się do pupy więc nie stosuję narazie.
 
dzięki ale póki co mam 3 formowanki i będę testowała - nie chcę więcej narazie

4 dzieciątko??? - super
 
Niusiaagusia w sprawie dzieci to musi być wasza wspólna decyzja. Ja mam dwójeczkę i trzeciego chyba nie będzie względy mieszkaniowe, finansowe, zawodowe....
 
do_ti boblidery dosyć często uwierają przy gumkach, kilka osób słyszałam jak się na to żaliły i pul też różnej jakości się trafia...

te od sprzedawcy mariko bardzo rózne wypadają, jedne super, inne mniej, lepsze niż od niego kupowałam na ebayu ale tam żeby się opłacało dobrze jest kupić większą paczkę i tak wychodzą poniżej 20zł/szt.
 
Ostatnia edycja:
Niusiaagusia w sprawie dzieci to musi być wasza wspólna decyzja. Ja mam dwójeczkę i trzeciego chyba nie będzie względy mieszkaniowe, finansowe, zawodowe....
nie no tak , napewno ... bardzo bym chciała ale jak pomyślę że sama z 4 dzieci to....
 
Ostatnia edycja:
reklama
ok... to pewnie u nas poleżą sobie albo doczekają się alegro...

ja do otulacza używam a raczej używałam formowanki, nie miałam siły przy noworodku składać tetry czy prefolda , a formowanka nakładasz + otulacz i już ....ale teraz jesteśmy na kieszonkach tylko i wyłącznie .... mam kilka formowanek ale nałożyłam dopiero wczoraj bez otulacza na taki upał aby w pulu nie chodził , a resztę dnia biegał z gołą pupą , jak był noworodkiem to w nocy nakładałam pampersa a potem żałowałam bo mogłam wielorazówkę ... terz już wracamy do pampersów na noc , bo przy takim upale i nocy przespanej przez 11/12 godzin to za długo w/g mnie

czwarte to tak w planach... wczoraj wieczorem coś naszło mojego M i zaczął przyśpieszać termin jego pojawienia się bo miał być za 3-4 lata a tu że on teraz i zaraz ... i nie wiem naprawdę nie wiem co mam robić... ledwo wyrabiam z 3 dzieci , najmniejszy ma rok i 5 miesięcy , średnia 7 lat i najstarszy 12 lat

czyli rozumiem, że na taką formowankę mam jeszcze otulacz nakładać???
a otulacz to taka kieszonka bez kieszonki :D
tzn. formowanka wiem jak wygląda, kieszonka też, a otulacz???

wiesz co może jednak prześlij mi zdjęcia tych pieluszek, których chcesz się pozbyć
i cenę na pw - pomyślimy :)

a co do dzieciaczków dla mnie to wielka odwaga mieć 4, ale jakbym miała mieć wszystko na głowie to nie zdecydowałabym się ;)





do_ti boblidery dosyć często uwierają przy gumkach, kilka osób słyszałam jak się na to żaliły i pul też różnej jakości się trafia...

te od sprzedawcy mariko bardzo rózne wypadają, jedne super, inne mniej, lepsze niż od niego kupowałam na ebayu ale tam żeby się opłacało dobrze jest kupić większą paczkę i tak wychodzą poniżej 20zł/szt.

dzięki, już zakupione, ale cóż
człowiek uczy się na błędach :D
zobaczymy
potestujemy
 
Do góry