reklama

pieluchy wielorazowe

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez motylanoga, 8 Październik 2008.

1. mama290

mama290 Gość

http://www.celticclothswholesale.co...fiatutu.blogspot.co.uk/search/label/Patternco do szycia to mozna rozejrzec sie po domu I wykozystac jakies reczniki posciel ktorej sie nie uzywa opcji jest duzo mozna zrobic otulacz welniany np co do oplacalnosci widziałam gdzies jakies zestawienie finansowe I roznica moze nie jest ogromna (zelaezy jakich sie uzywa pieluch zarowno wielo jak I jedno) ale ja mam czyste sumienie ze nie wyprodukowałam gory smieci moje dzieci mają zdrowe pupy bez odpazen itp w jednorazowki inwestujesz kupe dostajesz bombe zegarowa nie ma zadnych badan jaki wplyw maja one na zdrowie na dlusza mete np jak maja się do płodnośći cicho sza ale za to sa coraz ciensze I coraz bardziej chłonne ja uzywam tez chusteczek wielo bo te ze sklepu tez maja cała tablice mendelejewa w sobie Zielony Zagonek:Wielorazowe chusteczki nawilżające dla dziecka - Zielony Zagonek

2. mama290

mama290 Gość

3. reklama
  4. Basia-75

Basia-75 Fanka BB :)

A ja polecam pieluszki wielorazowe + wysadzanie na nocniczek :-), moja młoda najpierw często siusiała i kupkała do umywalki przy okazji mycia pupy, potem w wieku 6 m-cy zaczęłam przy każdej zmianie pieluszki wysadzać i zadziałało. Bardzo często budzi się po nocy z suchą pieluszką, jak szybciutko po przebudzeniu ją wysadzę to jest chyba pół nocnika :tak:, po spaniu na spacerkach podobnie, potrafi wstać z suchą pieluszką, teraz w wieku 16 miesięcy pokazuje, jak chce sisi, kupkę już dużo wcześniej zaczęła sygnalizować, a miała chyba 10 miesięcy jak robi kupkę tylko do nocnika. No i fajnie, bo się nocniczka nie boi i wie do czego służy, o zdrowszej pupie i mniejszej ilości prania to już nie wspomnę :-)

5. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Jagodzianna polecam ta stronke,msz tam wykroje i opisy oraz duzo róznych pomysłów PieluszkoMania Hand Made

mama290 uszyłam z recznika do srodka wszyłam 2 paski frotte i polar zeby sucho było

Basia pomysł dobry ale nie dam rady

6. mama290

mama290 Gość

No ja tez nie dam rady jak jednego wysadza to drugi mi się aleje w locie:-D lubie ten blog pieluszkomania duzo informacji

Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 Luty 2014
  7. poziomki

Sa tam fajne wykroje na rozne pieluszki

Sent from my RM-941_eu_euro1_231 using Tapatalk

8. poziomki

Kupowałas wełniane czy robiłas?

9. mama290

mama290 Gość

Robiłam i 3 kupiłam tzn w takiej kolejności ze najpier uszyłam sama (znalazłam tutka w sieci)a pozniej na eaby znalazłam bardzo tanio i teraz juz wiem co zrobiłam zle w tych moich uszytych tzn nie wszystkie wyszły dobrze:-)a i jeden kupiłam w PL zrobiłm tak połaziłam po szmateksach w poszukiwaniu odpowiednich swetrów w domu je filcowałam czy jak to sie tam zwie i działałam jeden mam taki naprawde fajny uszyty z szalika gap na ebay kupiłam lanoline i zalanolinowałam IMGP2747.jpg

Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 Luty 2014
  10. reklama
  11. poziomki

super wyglada! Ja myślałam o zrobieniu na drutach:tak: bo chciałam z merinosa. Jakoś nie mam przekonania do normalnej wełny:eek:

12. mama290

mama290 Gość

mozna kupic sweter z merino albo jakis mieszany na drutach tez mozna ale to musi byc chyba potrójny splot o ile pamietam na szydełku wczoraj własnie ugotowałam pare swetrów I dzis moze wieczorem cos stworze :-)

Poleć forum