reklama

pieluchy wielorazowe

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez motylanoga, 8 Październik 2008.

1. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Wlasnie szydelko wole,mam wieksza wprawe. Powiedz mi o co chodzi z tym filcowaniem?

Sent from my RM-941_eu_euro1_231 using Tapatalk

2. mama290

mama290 Gość

Ja tak nazywam poprostu zbiegniecie swetra no zeby sie wstapił teraz własnie prałam chyba z 5 sztuk na 90 stopni wsadzam do pralki na dlugi cykl I włókna się wtedy zbiegają I mozna szyć otulacze I one trzymają czasem bez lanolinowania na mur beton a I na koniec daje jescze ekstra plukanie a pózniej suszę w szuszarce

3. reklama
  4. poziomki

Oooo dobry sposob! Ściagne:)
    Jutro chyba polece po lumpeksach i poszukam czegos:) Uzywasz welnianych tez na dwor?

Sent from my RM-941_eu_euro1_231 using Tapatalk

5. mama290

mama290 Gość

Jak będziesz kupować swetry sprawdzają po prostu czy nie gryza a i jeszcze kaszmirowe tez są fajne nie e uzywalam na dwór czekam aż się cieplej zrobi i chłopaki zaczną lazic

6. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Poziomki śliczne! Masz talent :) My używamy kieszonek, u nas otulacze i tetra już dawno nie wytrzymują :(

7. poziomki

Nadulina Dzięki:* Ja tetry wogóle nie brałam pod uwage:no: nie zdała by egzaminu u nas na 100%. Urzywam wkładów niektóre kupuje niektóre robie:tak:

8. Nadulina

Ha, i niech ktoś tu powie,że pieluszki wielo muszą być drogie! :)

9. Jagodzianna

Jagodzianna Początkująca w BB

Długo mnie nie było ale...powiem wam, że jestem zadowolona podwójnie. Pieluszki zdają egzamin - kupiłam m.in. otulacz i kieszonkę z milovii i te chyba najbardziej sie u nas sprawdzają. Używam tetry - dlaczego nie? Pomyślałam i najczęściej jest sucha kiedy zaglądamy bo równolegle z zakładaniem wielorazówek zaczęłam maluszka wysadzać na nocnik i ładnie się stara za każdym razem i conajmniej siusia. Mija 3 tygodnie odkąd tak robimy i tylko 2 razy zrobił kupke w pieluszke i to z mojej winy, bo rano go przetrzymałam zamiast najpierw zadziałać. :zawstydzona/y: Dodam, że miał kosmiczne zaparcia a od tamtej pory jak ręką odjął...robi 3 ładne kupska dziennie i problem zniknął całkowicie...dzieci nie są przecież głupie...kto lubi robić pod siebie...:-D Dzisiaj kończy 10 mies. cieszę się, że w tej kwestii mamy takie efekty :) To w dużej części Wasza zasługa bo znalazłam tu dużo informacji, które mnie zachęciły i zmobilizowały! :)

10. reklama
  11. Nadulina

A my mamy pierwsze efekty,że na wielorazówkach dziecko sie szybciej odpieluchowuje! :) Synek półtora roczku mówi już jak ma mokro w pieluszce :) Straszny sikacz z niego, i czasem wkłady nam już po prostu nie wyrabiają, szczególnie że w te upały to tylko pije i pije.

12. apis25

apis25 Aktywna w BB

powiem Wam że u nas się jakoś nie sprawdziły wielorazówki... parę razy "przeszły" na wylot i mam uraz... jesteśmy na zwykłych pampersach ale powiem Ci Nadulina że tu chyba od dziecka jednak zależy bo mój 16 miesięczny synek od 2 tygodni jest uczony nocniczka i sygnalizuje już prawie za każdym razem... a znam dzieciaczki 2 letnie które po prostu nie są gotowe i trzeba się uzbroić w cierpliwość :)

Poleć forum