reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

Oooo dobry sposob! Ściagne:)
Jutro chyba polece po lumpeksach i poszukam czegos:) Uzywasz welnianych tez na dwor?

Sent from my RM-941_eu_euro1_231 using Tapatalk
 
reklama
Jak będziesz kupować swetry sprawdzają po prostu czy nie gryza a i jeszcze kaszmirowe tez są fajne nie e uzywalam na dwór czekam aż się cieplej zrobi i chłopaki zaczną lazic
 
Nadulina Dzięki:* Ja tetry wogóle nie brałam pod uwage:no: nie zdała by egzaminu u nas na 100%. Urzywam wkładów niektóre kupuje niektóre robie:tak:
 
Długo mnie nie było ale...powiem wam, że jestem zadowolona podwójnie. Pieluszki zdają egzamin - kupiłam m.in. otulacz i kieszonkę z milovii i te chyba najbardziej sie u nas sprawdzają. Używam tetry - dlaczego nie? Pomyślałam i najczęściej jest sucha kiedy zaglądamy bo równolegle z zakładaniem wielorazówek zaczęłam maluszka wysadzać na nocnik i ładnie się stara za każdym razem i conajmniej siusia. Mija 3 tygodnie odkąd tak robimy i tylko 2 razy zrobił kupke w pieluszke i to z mojej winy, bo rano go przetrzymałam zamiast najpierw zadziałać. :zawstydzona/y: Dodam, że miał kosmiczne zaparcia a od tamtej pory jak ręką odjął...robi 3 ładne kupska dziennie i problem zniknął całkowicie...dzieci nie są przecież głupie...kto lubi robić pod siebie...:-D Dzisiaj kończy 10 mies. cieszę się, że w tej kwestii mamy takie efekty :) To w dużej części Wasza zasługa bo znalazłam tu dużo informacji, które mnie zachęciły i zmobilizowały! :)
 
A my mamy pierwsze efekty,że na wielorazówkach dziecko sie szybciej odpieluchowuje! :) Synek półtora roczku mówi już jak ma mokro w pieluszce :) Straszny sikacz z niego, i czasem wkłady nam już po prostu nie wyrabiają, szczególnie że w te upały to tylko pije i pije.
 
powiem Wam że u nas się jakoś nie sprawdziły wielorazówki... parę razy "przeszły" na wylot i mam uraz... jesteśmy na zwykłych pampersach ale powiem Ci Nadulina że tu chyba od dziecka jednak zależy bo mój 16 miesięczny synek od 2 tygodni jest uczony nocniczka i sygnalizuje już prawie za każdym razem... a znam dzieciaczki 2 letnie które po prostu nie są gotowe i trzeba się uzbroić w cierpliwość :)
 
cierpliwość to podstawa, może trzeba też zmienić technikę nauki korzystania z nocnika. dodatkowo ważne też jest aby dawać dziecku znaki pokazujące mu, że w niego wierzymy :)
 
reklama
powiem Wam że u nas się jakoś nie sprawdziły wielorazówki... parę razy "przeszły" na wylot i mam uraz... jesteśmy na zwykłych pampersach ale powiem Ci Nadulina że tu chyba od dziecka jednak zależy bo mój 16 miesięczny synek od 2 tygodni jest uczony nocniczka i sygnalizuje już prawie za każdym razem... a znam dzieciaczki 2 letnie które po prostu nie są gotowe i trzeba się uzbroić w cierpliwość :)

mnie w ogóle brzydzą wielorazówki. nie wiem, ale mam wrażenie, że nie jest to do końca higieniczne. z drugiej strony jednak moja znajoma sobie chwali. ja zostaje przy pampersach
 
Do góry