reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe

A ja polecam pieluszki wielorazowe + wysadzanie na nocniczek :-), moja młoda najpierw często siusiała i kupkała do umywalki przy okazji mycia pupy, potem w wieku 6 m-cy zaczęłam przy każdej zmianie pieluszki wysadzać i zadziałało. Bardzo często budzi się po nocy z suchą pieluszką, jak szybciutko po przebudzeniu ją wysadzę to jest chyba pół nocnika :tak:, po spaniu na spacerkach podobnie, potrafi wstać z suchą pieluszką, teraz w wieku 16 miesięcy pokazuje, jak chce sisi, kupkę już dużo wcześniej zaczęła sygnalizować, a miała chyba 10 miesięcy jak robi kupkę tylko do nocnika. No i fajnie, bo się nocniczka nie boi i wie do czego służy, o zdrowszej pupie i mniejszej ilości prania to już nie wspomnę :-)
 
reklama
No ja tez nie dam rady jak jednego wysadza to drugi mi się aleje w locie:-D lubie ten blog pieluszkomania duzo informacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Robiłam i 3 kupiłam tzn w takiej kolejności ze najpier uszyłam sama (znalazłam tutka w sieci)a pozniej na eaby znalazłam bardzo tanio i teraz juz wiem co zrobiłam zle w tych moich uszytych tzn nie wszystkie wyszły dobrze:-)a i jeden kupiłam w PL zrobiłm tak połaziłam po szmateksach w poszukiwaniu odpowiednich swetrów w domu je filcowałam czy jak to sie tam zwie i działałam jeden mam taki naprawde fajny uszyty z szalika gap na ebay kupiłam lanoline i zalanolinowałam IMGP2747.jpg
 

Załączniki

  • IMGP2747.jpg
    IMGP2747.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 127
Ostatnio edytowane przez moderatora:
super wyglada! Ja myślałam o zrobieniu na drutach:tak: bo chciałam z merinosa. Jakoś nie mam przekonania do normalnej wełny:eek:
 
mozna kupic sweter z merino albo jakis mieszany na drutach tez mozna ale to musi byc chyba potrójny splot o ile pamietam na szydełku wczoraj własnie ugotowałam pare swetrów I dzis moze wieczorem cos stworze :-)
 
Wlasnie szydelko wole,mam wieksza wprawe. Powiedz mi o co chodzi z tym filcowaniem?

Sent from my RM-941_eu_euro1_231 using Tapatalk
 
reklama
Ja tak nazywam poprostu zbiegniecie swetra no zeby sie wstapił teraz własnie prałam chyba z 5 sztuk na 90 stopni wsadzam do pralki na dlugi cykl I włókna się wtedy zbiegają I mozna szyć otulacze I one trzymają czasem bez lanolinowania na mur beton a I na koniec daje jescze ekstra plukanie a pózniej suszę w szuszarce
 
Do góry