reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pieluchy wielorazowe

reklama
Rozwiązania
0
A jak sobie radzicie z przechowywaniem pieluszek miedzy praniami ? Wszyscy wiemy, z czym to się wiąże. ;)

Czoperka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Youngmama, chodzi o brudne pieluchy? Zamykane wiaderko. Mam rozrobiona wodę z olejkiem herbacianym i spsikuje każda zasiusiana pieluche przed wrzuceniem do wiadra. Jak jest kupa to zapieram.

Marzena, a jakiej firmy konkretnie kupujesz? Masz jakies ulubione? Próbowałas wełniane? :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Crayon

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
my jestesmy dopiero na etapie staran ale kiedys juz sie zastanawialam czego bym uzywala i m.in nad pieluchami wielorazowymi, moj partner jest na NIE i koniec.
Za to ja sama nie wiem, ale na pewno bede uzywac chusteczek jednorazowych do pupy tylko na wyjazdach a w domu i gdzie moge planuje uzywac wielorazowych chusteczek czy jak to sie zwie :) mysle ze to dobra opcja bo jak pomysle o strecie pampersow i chusteczek to mi slabo, a tak chociaz tych chusteczek nie bede tyle zuzywac 8-) no ale to wyjdzie w praniu kiedys:D

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
W domu dzieciaczka możesz i pod zlew włożyć. Nie trzeba chusteczek.
Na wielo jestem ponad rok, i powiem, że nie chciałoby mi się co przewijanie wkładać dziecka pod kran
Ale małe myjki zamoczone w wodzie sprawdzają się super - po użyciu wrzucam do wiaderka razem z pieluchą, a w domu leżą suche

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
rozmaryn pieluchy wielorazowe kompedium wiedzy:-) Dzieci urodzone w lutym 2017 65
M pieluchy wielorazowe- ponownie Zdrowie 2
M pieluchy wielorazowe Pielęgnacja 466
D 3 latek i pieluchy. Potrzebuję porady 32
B Tanie pieluchy? Młodziutkie mamy 19
_Olga_ Noc bez pieluchy? Trzylatki 11
zabenka Pieluchy godne uwagi Niemowlaki 48
J Pieluchy tetrowe dostarczane do domu Pielęgnacja 0
nice-girl Odsprzedam pieluchy Dada 5 Ogłoszenia - Warszawa 0
IzaBK chusty, pieluchy wielo - NaturalnaMama.pl - !!transport Gratis!! Ogłoszenia - Lublin 0
IzaBK chusty, pieluchy wielo - NaturalnaMama.pl - !!Transport Gratis!!! Ogłoszenia - Trójmiasto 0
IzaBK chusty, pieluchy wielo - naturalnamama.pl - !!transport gratis!! Ogłoszenia - Wrocław 0
IzaBK NaturalnaMama.pl - chusty, pieluchy wielo !!! TRANSPORT GRATIS!!! Ogłoszenia - Łódź 0
IzaBK chusty, pieluchy wielo - naturalnamama.pl !!TRANSPORT GRATIS!! Ogłoszenia - Warszawa 1
IzaBK chusty, pieluchy wielo - rabat z okazji otwarcia nowego sklepu Ogłoszenia - Warszawa 0
netefe odzwyczajanie od pieluchy Pielęgnacja 49
N pieluchy jednorazowe czy aby zdrowe Pielęgnacja 5
Ciania PIELUCHY dla dziecka z AZS dzieci urodzone we wrześniu 2009 6
kangurka Pieluchy - która marka najlepsza?? Dzieci urodzone w maju 2008 351
Z Jak oduczyć od pieluchy. Roczniaki i dwulatki 1878
M Pieluszki wielorazowe Potrzebuję porady 1
M Pieluszki wielorazowe - tetra, bambus, muślinowe itd. Noworodek 16
ewka:D Pieluszki wielorazowe czy jednorazowe i wszystko w temacie Dzieci urodzone w lutym 2015 53
betiks Kolorowa pupa, czyli pieluszki wielorazowe :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 80
mlodak Pieluszki wielorazowe Dzieci urodzone w czerwcu 2012 48
poziomki Pieluchowanie wielorazowe czy jednorazowe???? Archiwum mam majowych'11 85