reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy wielorazowe

Reniuszek - dzięki za info, ale jak sobie to wszystko wyobrażam to wieeelka pupa mi się robi. Ale rzeczywiście muszę chyba zainwestować w otulacz z wkładem, tylko te ceny...ech....
Sudocremu używam baardzo malutko tylko na te zgięcia, stripping?? odtłuszczanie?? chyba muszę się jeszcze podszkolić, bo nie mam pojęcia o czym mówisz :):)

magladia - ja zaczęłam używać pieluch wielo dopiero niedawno, około 3 tygodni temu. Co wpłynęło na decyzję? - kwestia zalegania pampersów śmierdzących w domu, ekologia - ilość produkowanych śmieci przez Małą, co najwyraźniej było widać na wyjazdach, ale także kwestie estetyczne - one są po prostu śliczne :) Nie wyrzekłam się jeszcze pampersów zupełnie, stosuję je na noc jeszcze z powodów opisanych wcześniej :) ale jestem już coraz bliższa :) Powodzenia w pieluchowaniu no i bezbolesnego porodu :)
 
reklama
trochę nie ogarniam tego nazewnictwa :D
mam jednak pytanie odnośnie wkładu polarkowego

wiem, że wchłania wilgoć
jak chciałabym go dodatkowo do otulacza i wkładu bambusowego użyć to na ten wkład czy pod???


ten nocny zapina sie na wklad zwykly to jasno szare to wlasnie polarek (wiec wkladu polarkowego juz nie potrzeba)- i to on fajnie odprowadza wilgoc. pozniej moge dodac zdjecia jak on u mnie wyglada.

a wklad polarkowy niezaleznie co zapakujesz zawsze przy pupie :)
 
lazy_butterfly dzięki :) Te pieluszki są faktycznie prześliczne, no i jeśli faktycznie zdają egzamin - chyba się zaraz rozejrzę.
PS: po wczorajszej wizycie u mojej pani doktor dowiedziałam się, że jestem już na prawdę blisko... Jestem podekscytowana!
 
do ti nie wiem jak na noworodka :zawstydzona/y: ja mego podopiecznego zaczelam pieluchowac wielo jak przekroczyl 5kg. Wklady kupilam w sklepie organicalulu
 
Tak ja mam tylko te.
Miałam pulowe Alva ,ale je sprzedaję .
Dokupiłam te z Lulajbaby i jestem bardzo zadowolona.
Jak chcesz je zamówić to lepiej opłaca się brać z ich sklepu ,bo jeszcze masz punkty jako rabat przy kolejnym zamówieniu.;-)
Osobiście je polecam.:tak::tak:
a czemu sprzedajesz alvy, nie sprawdziły się?
 
Tak ja mam tylko te.
Miałam pulowe Alva ,ale je sprzedaję .
Dokupiłam te z Lulajbaby i jestem bardzo zadowolona.
Jak chcesz je zamówić to lepiej opłaca się brać z ich sklepu ,bo jeszcze masz punkty jako rabat przy kolejnym zamówieniu.;-)
Osobiście je polecam.:tak::tak:
aha a juz myślalam,z ę jakiś problem w nich odkryłaś :-)
ja kupiłam 2 dokladnie takie same jak ty masz (nie wiem cyz pamiętasz, z tej samej aukcji). Mialam je wypróbować i dokupić jak się mala urodzi ale kurcze owszem urzywam ale jakoś nie przeonałam się do nich na tyle by kupic więcej i cąlkiem zrezygnować z jednorazowych. A tak naprawde te 2 to tyle co nic i cąły czas biję się z myślami kupic, nie kupic, a ze dla mnie wydatek to nie mały to i decyzja nie jest prosta, bo jak mam kupic i beda lezec to bez sensu.
A Ty już sprzedałas te swoje? drogo chcesz?

Przy okazji, moze nie tu powinnam pytac ale juz tak z rozpędu - nie wiecie gdzie mozna kupic wielorazowe wkladki laktacyjne? tylko nie takie aventu tylko takie ładne, kolorowe (no moze nie koniecznie), takie bawełniane
chyba musze na chustoforum popatrzec a tam takie rękodziala robią, ze żal nosic :-)
 
reklama
Witajcie :-)
Przyłącze się do niezbyt licznego póki co grona pielu****ących mam ;-) my używamy wielorazówek od dwóch tygodni dopiero, ale zakochałam się w tym i żałuję okrutnie ,że nie spróbowałam przy Nince.. nakład pieniężny na początek spory, ale z czasem zwróci się bez problemu i na pewno wyjdziemy na plus :tak: gorzej, że tyle pieluszek mi się podoba ,że fortune mogłabym na nie wydać :-D my mamy obecnie:
2 flipy
1 kieszonkę blueberry i 1 otulacz tej firmy
1 kieszonkę apple cheeks
1 itti bitti sio
1 close parent pop in
1 otulacz gro via (rewelacja jak dla mnie)
1 AIO hip baby real easy na noc
i kilka formowanek i muślin, wkładów

Osobiście nie odczuwam żadnych niedogodności związanych ze stosowaniem tych pieluszek- nie przemakają, zestawy na noc spokojnie wytrzymują 10godz, nic w śmietniku mi nie śmierdzi i nie muszę pilnować śmieci ,a jedynie odnosić pieluszki do wiaderka, skroplić olejkiem i zamknąć o raz na dwa dni wrzucić do pralki i wyprać ;-) a te śliczne wzorki i zadowolenie małej, brak odparzeń i zaczerwienień są super :-)
 
Do góry