reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy wielorazowe

reklama
Youngmama, chodzi o brudne pieluchy? Zamykane wiaderko. Mam rozrobiona wodę z olejkiem herbacianym i spsikuje każda zasiusiana pieluche przed wrzuceniem do wiadra. Jak jest kupa to zapieram.

Marzena, a jakiej firmy konkretnie kupujesz? Masz jakies ulubione? Próbowałas wełniane? :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
my jestesmy dopiero na etapie staran ale kiedys juz sie zastanawialam czego bym uzywala i m.in nad pieluchami wielorazowymi, moj partner jest na NIE i koniec.
Za to ja sama nie wiem, ale na pewno bede uzywac chusteczek jednorazowych do pupy tylko na wyjazdach a w domu i gdzie moge planuje uzywac wielorazowych chusteczek czy jak to sie zwie :) mysle ze to dobra opcja bo jak pomysle o strecie pampersow i chusteczek to mi slabo, a tak chociaz tych chusteczek nie bede tyle zuzywac 8-) no ale to wyjdzie w praniu kiedys:D
 
W domu dzieciaczka możesz i pod zlew włożyć. Nie trzeba chusteczek.
Na wielo jestem ponad rok, i powiem, że nie chciałoby mi się co przewijanie wkładać dziecka pod kran [emoji6]
Ale małe myjki zamoczone w wodzie sprawdzają się super - po użyciu wrzucam do wiaderka razem z pieluchą, a w domu leżą suche
 
reklama
Do góry