reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

a ja mam happy z gumkami ale to wszystko dziwne ::) ::) ::)
ale i tak tragiczne, dla mnie chyba pozostaje tylko pampers reszta przemaka, a dada biedronkowe bardzo sie popsuły nowy producent, kiedyś były super a teraz dno
 
reklama
U nas juz nie ma dady od " nowego producenta" wiec sa stare ktore sa OKI
Dostalismy wczoraj duuuza paczke papmersow ( 80 szt) wiec tezbedziemy uzywac.
Mimo ze to chiba nadrozsze pieluszki na polskim rynku to wcale takie swietne nie sa:
-sa zwezane w kroczku, co w moim przupadku nie jet pozadane. Jasio nie chodzi wiec lepiej jak mam szerzej nozki ulozene!
- nie maja rowniez gumeczki na pleckach , wiec pupka moze sie wydostac.
Podsumowujac STARA DADA NAJLEPSZA
 
Malutka! Zgadzam się z Tobą najzupełniej w kwestii Dada. Stare żabkowe Dada są rewelacyjne. Skoro piszesz że u Ciebie pojawiły się znowu żabki to mam nadzieje że u mnie też niedługo wrócą. Jak narazie udało nam się dostać w gdańskiej Biedronce:) I że się powtórzę NIE POLECAM NOWYCH DADA W ZWIERZĄTKA: prawie wcale nie są chłonne, przepuszczają wilgoć na zewnątrz, na noc się nie nadają zupełnie i są za wąskie między nóżkami co jest duuużą wadą pieluszki dla dzieci jeszcze nie mobilnych.
Pozdrawiam
 
spróbowaliśmy dad w zwierzątka - masakra. mam nadzieję, że wróca te stare w żabki. a o happy z gumkami nie wiedziałąm. nam pozostają mimo wszystko huggiesy na nasz chudy tyłeczek. ;)
 
ja mam gumkę i z przodu i z tyłu takie małe opakowanie na próbe kupiłam 13 szt i całe szczęście bo do niczego sie nie nadają.
Kupiłam znowu rossmana bordowego i sprawdze jeszcze raz jutro napiszę jakie były
 
To fajnie w tym Gdańsku ;D ;D ;D

Ja kupiłam wczoraj rossmana i kurcze jak narazie spisały się lepiej niż pampers tylko zrobiłam cos jeszcze wyjęółam ceretkę spod przescieradła może na wilgotnego pampersa od zewnatrz to też zadziała bo bordowy rossman był suchutki
 
kaśka76 pisze:
na happy nie narzekamy, na huggiesy również (oczywiście oprócz ceny). happy brakuje jak dla mnie tylko gumek, a cena do przezycia - 18 zł za 42szt.
...... gdzie takie tanie happy jest 0,43 za szt ja płacę 0,68 szt. za wieksza pakę a na dodatek kupuje w hurtowni w makro dziewczyny jest tu jakaś mama z pod wa-wy która znalazła jakieś tanie miejsce w kupnie pieluszek byłam juz Janie i pawle ale tam hapi to grubo ponad 0,7 wychodzi inen jeszcze droszsze cienia tez za duzą pake płacę 29,90 kiedyś kupowałam czeskie ale już się niesprawdzają zbyt ceratowe jedynie jak małemu co 2 godziny zmieniałam to były w miarę bo co jedzenie to kupka a teraz są coraz drozsze a jak wasz czytam ze te same w o połowę nizszej cenie kupujecie to łapię się za głowę
 
reklama
Wygląda na to, że nie tylko pieluchy, ale i chusteczki Dada się popsuły, dawniej nie były tak szorstkie i cienkie...przerzucam się na stałe na Ciena, są dużo lepsze, bardziej miękkie i lepiej nawilżone.
 
Do góry