reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

Ważnym argumentem przemawiającym za pieluchami jednorazowymi, jest to, że dzidzię przewija się średnio jakieś 5-8 razy dziennie (Kassandra obecnie pół roku około 5 razy), a tetrowe około 30 razy dziennie przy każdym siknięciu. I wcale tetrowe nie wychodzą taniej - przeciwnie. Tetrowa kosztuje tyle co 4 jednorazowe, zużywa się proszek, prąd i wodę. A obecnie te tetrowe pieluszki są pożal się Boże - małe, cienkie i wielu prań nie przeżywają. Mam dwie pieluchy sprzed iluś lat - zupełnie inna jakość.
Nie wiem ile takich chudych pieluch musiala bym nawkładać, żeby po wielkiej butli mleka Kassi nie przeciekły.
Hania
 
reklama
te pieluchy z biedronki dada premium są teraz wkładem żelowym tak jak w pampkach i są cienkie i miękkie bardzo podobne do pampków.kosztuja chyba 28 zł więc jest różnica.
 
Witam, Biedronka ulepszyła dady od jakiegos czau sa jak pampresy, a namepno ( w mojej i mojej córki ocenie) lepsze on happy, hagisów, rosmanowskich i tych z lidla. sama byłam w lekkim szoku bo kupiłyśmy ostanio te pampersy (markowe) pomarańczowe play economi, potem w promocji hagisy a ze teraz na żanda "super cene" nie mogłam trafic wziełam te z biedronki za ok 27 zł. Normalnie elastyczne zapiecia i boczki, taki zielony wkład w środku jak w pampersach i co dla mnie wazne sa tak samo miekkie jak pampersy. Moja córa jest duża ma juz przeszło 2 lata ( w sumie to walczymy z noszeniem pieluch) i przy jej ruchliwości i te pampersy play i hagisy przeciekały. Dady (te nowe) jeszcze nigdy. Rozmiarówka też dobra bo kupujemy te najwieksze ale moja "mała" ma 97 cm wzrostu.
 
czesc.od poczatku tj 9mc kupujemy synkowi pieluchy dada,ale wydaje mi sie ze po ich ostatnich ulepszeniach na premium staly sie mniej chlonne,i coraz czesciej przeciekaja.zmieniane sa w takich samych odstepach czasowych jak poprzednio..
szkoda,bo byly moje ulubione:(
 
my mamy niemiłe doświadczenia z DADĄ,są twarde i nie wchłaniają moczu za bardzo,jednak co PAMPERS to Pampers ,droższe ,wolę dodać,zrezygnować z mojej przyjemności,ale warto dla zdrowej dupci niemowlaczka:)
 
Dla mnie nowe są lepsze, bardziej miękkie,ale nie tak samo jak Pampers:no:Jeśli chodzi o miękkość to przypominają raczej BabyDream z Rossmanna niż Pampers Activ Baby. Jak dla mnie zdecydowanie lepsze niż poprzednie. Niestety dla mnie nie wyeliminowali jednej wady ;-) Maja jak ma pieluchę to wygląda jakby nosiła kupę z tygodnia a ma świeżą dopiero co założoną ;-) Chłonność w porządku. Nie przeciekła mi chociaż mam 4 jak na razie są troszkę za duże ;-) no i raz mi się elastyczne zapięcie urwało :-D
 
A my jesteśmy bardzo zadowoleni z biedronkowych pieluszek:tak:.
Są mięciutkie i bardzo chłonne. Ceną różnią się baaardzo od pampersów więc naprawdę to do mnie przemawia;-)
Mały nie miał w nich nigdy odparzeń.

Nie polecam hagissów! Bardzo słabo chłoną!
 
reklama
Do góry