reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

To fakt! Kupiłam paczkę tych z Biedronki i są chyba lepsze od Pampersów - przede wszystkim z powodu gumki na pleckach. Ania tak fika nóżkami przy kupce, że często tamtendy wszystko ucieka.
Tylko czy te pieluszki są dostępne w większym opakowaniu?
 
reklama
Pieluszki z Biedronki są bardzo dobre,wcześniej używaliśmy pampersów i nie miałam zamiaru ich zmieniać(wiecie jak to jest każda mama chce wszystko co najlepsze dać swojemu maluszkowi)aż w końcu mąż kupil pieluszki DADA z Biedronki.Spróbowałam i słowo daje nie widze różnicy,jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie :)
 
Pod wpływem pozytywnych opinii na forum przetestowaliśmy biedronkowe dada i stwierdzam, że faktycznie są bardzo fajne :)
 
HMm chyba to wszystko zalezy o d Maluszka - Bo z tego co widze, to prawie kazda mama mainna opinie ;-)
Tez wyprobuje Dada :-)
 
Ja tez kupuje w Biedronce Dada i naprawde są super. Za 32 szt placimy 18zł. A jezeli chodzi o husteczki do pupy to mamy z Pampersa, za 4-pak placimy 24zl. Natomiast gdy raz mielismy z belli to mala miala odparzenie po pierwszym uzyciu.
 
Nie testowałam tych z biedronki uzywamy pieluszek Pampers. Słyszałam natomiast ze ktos kupowała te tansze i dziecko miał bakterie od tych pieluszek i wyladowało w szpitalu i było nie ciekawie. Tak ze nie polecam, Ja bym sie na nie nie skusiła
 
czesc,
Kupilam Dada po przeczytaniu tego wątku i szczerze powiem średnia rewelacja. Rzeczywiscie badziewne nie sa i nie przemakaja ale kosztuja 19 zl za 32 szt, podczas gdzy zielone huggisy (tez z gumka) za 58 szt kosztuja 39 zl. WIec 6 sztuk to nieweilka roznica w cenie a huggisy moim zdaniem maja lepszy "papierek" na zewnatrz i moze dla tego ze ich dlugo uzywamy dla bezpiecznstwa zawsze na noc wole je zalozyc synkowi.
W sumie wiec nie przecze ze sa ok Bo w porownaniu do pampersw to zupelnie niebo a ziemia ale nie jestem az tak zachwycona zeby zmieniac marke.
pozdrawiam serdecznie
 
ppotwierdzam - pieluchy DADA jak dla nas rewelacja.Dostaliśmy teraz w prezencie pampersy i się nie umywają o pieluszkach happy nie wspominając.Choc generalnie jestem sceptycznie nastawiona do produktów z biedronki, to akurat pieluszki DADA są bardzoo udane
 
ja również jestem zadowolona z pieluszek z biedronki, choć wg mają jedną wadą są nią małe paczki.

 
reklama
oj, a ja nadal wole papmpersy, huggisy sa dla mnie o wiele gorsze niż biedronka...

pampersy na noc i na spacer - biedronka do codziennego użytku...
 
Do góry