reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

asiuleks do pieluch Ciena trzeba się przyzwyczaic- znaczy do rzepów. W żadnych innych pieluszkach się z takimi nie spotkałam, w innych są zazwyczaj krótkie, natomiast Ciena zapinasz w ten sposób, żeby między końcówkami był w zasadzie widoczny tylko ten ludek na środku...znaczy zależy to też od budowy dziecka, ja u swojej Julki właśnie tak muszę zapinac, zostaje jeszcze luz na gruboś palca, czyli niby prawidłowo...Jeśli chodzi o pasek to rzeczywiście zabarwia się w miejscu gdzie dziecko siusia, ale mnie to wydaje się logiczne, w końcu i chłopcy i dziewczynki wypełniają pieluszki w innych miejscach, nigdy nie wypełni Ci się równomiernie, a barwa paseczka intensywnieje wraz ze wzrostem wilgoci, na początku wskaźnik robi się zielonkawy, potem błękitny, na końcu przechodzi w ciemny niebieski, ale tak naprawdę w tych pieluszkach bardzo łatwo wyczuc poziom zasiusiania nawet bez zdejmowania ciuszków dziecku. Jak mówiłam na początku, trzeba się do nich przyzwyczaic, bo różnią się bardzo od innych, ja już tak do nich przywykłam, że dziwnie zakłada mi się inne pieluszki, z krótkimi rzepami, mam wrażenie, że jakoś słabo trzymają ;)
 
reklama
efunia pisze:
no właśnie miałam bordowe...
a moja siostra powiedziała ze duze są tylko zólte :-[ :-[

No to sprawa się wyjaśniła bordowe są super natomiast zółte okropne i dlatego. Siostra miała rację tylko źle ją zrozumiałaś bo:
nie duże są tylko żółte a żółte są tylko w dużych paczkach pewnie stąd pomyłka ;D ;D ;D

 
Chyba sie juz przyzwyczailam do tych rzepow :laugh: Troszke delikatniej zapinam i sie juz nie urywaja. Nastepna paczka pieluch jaka kupie to tez beda cienie :laugh: Jednak sa lepsze od dada :laugh:
 
mam pytanie odnośnie pieluszek huggies. są ich dwa rodzaje - te z disneyem i te co mają opis soft&..... czy te drugie też są dobre?
 
kaśka76 pisze:
mam pytanie odnośnie pieluszek huggies. są ich dwa rodzaje - te z disneyem i te co mają opis soft&..... czy te drugie też są dobre?

soft&dry - one są takie...jakby cieńsze. Ja ich uzywałam przez jakiś czas, bo była promocja i kupiłam parę paczek, pierwsze opakowanie było dziwne, bo czasem wylatywało bokiem, ale zawsze z tej samej strony, gumki były trochę krzywe, więc to pewnie dlatego. Pomyslałam też, że to dlatego że promocyjne, ale nastepne paczki już były ok. W każdym razie poza tym są w porządku. One mają tylko tą chlonną wkładkę, a po bokach są zupełnie cieniutkie, no i rzepy nie sa papierowe jak w tych z disneyem tylko takie gładkie, tak że nie mozna nakleic rzepa na rzepa :) Mogę powiedziec, że są dobre, ale jakoś i tak wolę te z disneyem, z tym że tych z disneyem nie widziałam nigdy aż tak tanich jak tamte promocyjne.
 
Aktualnie jesteśmy na etapie wlasnie huggies soft&dry. Przyznam że są nawet nawet. Synek nie jest poodparzany, poobcierany od gumek, są dość szerokie między nóżkami, chłonne - ogólnie oceniam je na 4. I są dość tanie, za sztukę w mega paczce wyszło mi ok48 gr. Nic też bokami nie wylatuje, czasami za to górą :) ale synek to straszna wiercipięta leżąca wiecznie na brzuszku więc pewnie dlatego. Ale zdarza sie sporadycznie. I co najważniejsze spokojnie wystrczają na całą noc. Jednka już boję się lata bo jakie wtedy pieluszki? Większośc jednak ma troszkę ceratki dlatego nie przemaka na zew. I pewnie latem przeproszę się z Dada w zwierzątka z biedronki bo one akurat nie mają folii. A jakie wy pieluszki polecacie na upały? i czy huggies się sprawdzają latem?
 
dla mnie najlepsze naswiecie są bordowe rossmany nigdy nie zamienie na żadne inne - pampersy moga się schować ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Do góry